Sıralama seçin
Toplam 156 ürün görüntüleniyor.
Görünüm 3 4

Motosiklet Eldivenleri ve Motor Eldiveni Modelleri

Motosiklet sürerken hava sıcaklığı ne olursa olsun hızınız arttıkça sıcaklık düşer. Bu yüzden de motor kullanırken kıyafet seçimi önemlidir.  Motor sürerken ellerinizi etkin kullandığınız için motosiklet eldiveni tercih etmeniz doğru olacaktır.  Bunun yanında eldivenler motor sürüşü sırasında yaşadığınız bir çarpma ya da düşme durumunda ellerinizi koruyacak en temel ekipmanlardır.

Sürücüler genelde düşerken öncelikle ellerini uzatır ve avuç içlerini tutarak düşmeye çalışır. Bu duruma bağlı olarak kan kaybı yaşanabilir ve ellerde soyulmalar görülebilir. Bu yüzden kaza anında ellerinizin zarar görmemesi adına motor eldiveni kullanmalısınız. Motosiklet eldivenleri ısı derecesi, malzeme kalitesi ve koruma derecesi farklı olacak şekilde tasarlanır. Genel olarak montlar ve ceketlerde olduğu gibi deriden üretilir.  Sitemizde yüksek güvenlik vadeden farklı renk ve modelde motosiklet eldiveni bulabilirsiniz.

Motosiklet Eldiveni Modelleri

Motosiklet eldivenleri farklı kullanım özelliklerine uygun olarak üretilir. Motosiklet eldiveni modelleri öncelikle kullanım amacına ve mevsime göre değişecektir. Sitemizde deri eldivenler,  kışlık eldivenler,  mevsimlik eldivenler ve yazlık eldivenleri bulabilirsiniz.

Tercih edeceğiniz model mevsim şartlarına uygun olmalıdır. Yazlık modeller sıcaklara karşı ellerinizin zarar görmemesi adına hava alacak şekilde tasarlanmıştır. Kışlık modeller ise ellerinizin üşümesine engel olacak ve tam koruma sağlayacak şekilde tasarlanır. Tüm motor eldiveni modelleri tasarlanırken avuç içi bölümünde darbeyi emecek olan zırhlara sahiptir. Genel olarak darbe alması muhtemel yerlerdeki dikişler daha sağlam atılır.

Motosiklet Eldiveni Fiyatları

Sitemizde her bütçeye ve her tarza uygun motosiklet eldiveni bulabilirsiniz. Motosiklet eldiveni fiyatları; ürünün teknik özelliklerine, kullanım amacına, tasarımına, kullanılan malzemeye, markasına ve modeline göre değişmektedir. Sizler de güvenli sürüş deneyimi için çok önemli olan motor eldivenlerini satın almak için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Motosiklet eldiveni uzun süre motor süreceğiniz için rahat olmalıdır. Ayrıca motoru doğru sürebilmek ve tam koruma sağlayabilmek için elinize tam oturan bir model seçmelisiniz. Seçeceğiniz ürünün avuç içi yanında avuç dışı korumaları da yeterli olmalıdır. Aradığınız özelliklere sahip en uygun fiyatlı motosiklet eldiveni modellerini sitemizi ziyaret ederek bulabilir ve istediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.