Motosiklet Eldivenleri

Motor kullanıcılarının vazgeçilmezlerinden motosiklet eldivenleri, hayat kurtarıyor. Kış aylarının geldiği şu günlerde elüşümesini ve elde oluşan soğuğa bağlı his kaybını önlemek için motor eldiveni kullanmak zorunlu hale geliyor. Ellerinizi eldivenlerle koruma altına almanız sadece soğuk, rüzgâr, yağmur gibi dış etkenlerden değil kaza anındaki parçalanma, yabancı cisim batma, sürtünme gibi durumlardan da kurtarır. Soğuk havada eldiven kullanmak motor direksiyonunu daha iyi kavramanıza yardımcıolur, gaz ve freni daha rahat kontrol edebilirsiniz. Direksiyonu tutarken hâkimiyetinizde zayıflık olması kaza riskini artırır. Motosiklet aksesuarları satın alırken hertürlü risk göz önünde bulundurularak tercih yapılmalıdır.

Motosiklet Eldiven Modelleri

Motosiklet eldivenleri önceliklekadın ve erkek sürücü ayrımına göre iki ana grupta kategorize ediliyor. Motoreldiveni satın alırken mevsime ve eldivenin materyal özelliklerine dikkat edilmelidir. Eldivenin üst ve avuç içi kısmındaki güvenlik desteklerinin sağlam, korunaklı olmasına özen göstermelisiniz. Motosiklet eldiven modelleriniincelediğinizde farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Fiyat ve model kıyası yaparak en ideal olanı bulabilirsiniz. Eldiven kumaşı deri ya da kumaş seçeneklerine sahiptir. Su, yağmur, soğuk geçirmeyen yapıda olan motorcu eldivenleri, parmak boğumlarında özel korunaklarıyla dikkat çekiyor. Eldivenler dört mevsim konfor ve güvenlik sunduğundan mevsime göre seçim yapmak idealolandır.   

Motosiklet Eldivenlerinde Güvenlik

Motor eldiveni kullananların yorumları incelendiğinde eldivenlerde de kötü ve iyi kalite olduğunugörebiliyoruz. Kullanıcılar, su geçirmez yapıda bir eldiven seçildiği takdirde dört mevsim rahat edileceğini belirtiyor. Motosiklet sürerken düşmeihtimalinizde refleks olarak ilk ellerinizi kullanırsınız. Eldiven satınalırken bu detayı önemseyin. Eldivenlerin iç kısmında dayanıklı bir koruma olmasıdüşme anında avuç içlerinizin parçalanmasını ya da bir şey batmasını önler.

Motosiklet Eldivenlerinde Konfor

Motosiklet aksesuarları güvenlioldukları kadar konforlu da olmalıdır. Eldiven satın alırken eldivenin elinizetam oturmasına dikkat etmeli, bol ya da aşırı sıkı olmamasına özen göstermelisiniz. Bilek kısmı daha uzun olan modeller bileğinizi dekoruyacaktır. Eldivenlerin bilek bölümü genellikle kemerle desteklendiğinden ayarlanabilir yapıya sahiptir. Ellerinizin ölçüsüne göre satın alacağınız motorcu eldivenleri, güvenlik ve konforuyla uzun ömürlü bir kullanım sağlayacaktır. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.