Motosiklet Giyiminde Kalitenin Önemi Nedir?
Motosiklette giyiminde kalitenin önemi nedir?
Kalite demek, uluslar arası standartlarda üretim anlayışı demektir. Bu anlamda motosiklette güvenli bir sürüşün mümkün olması adına, bilinen markaların ürünlerinin kullanılması gerekir. Motosiklet giyim alanında kaliteden ödün vermeyen markalar:

Mont markaları:
Mont markalarından biri de Hein Gericke. Alman motosiklet aksesuar ve giyim üreticisi olan bu markanın her mont ürünü CE sertifikaya sahiptir. Bu anlamda kaliteli dikiş sistemine, darbeye maruz kalacak olan yerlerde çift katmanlı koruma sistemine, dirsek, omuz, sırt gibi bölgelerde darbeye karşı dayanıklı konsollar vardır. Mevsimlik mont, kışlık ve yazlık mont olarak satışa sunulan Hein Gericke mont markası, güvenliğini düşünenler için ideal bir üründür.

Dianese mont markası da, çıkarılabilir kozmopolit koruma sistemine sahip olan güvenli bir markadır. Bel, bilek, boyun taraflarında ayarlanabilir kayışlar bulunmaktadır. EN standart belgesine sahiptir.  Ergonomik yapıya sahip olan mont, sağanak yağışlarda dahi su geçirmez filtrelere sahiptir. Ayrıca yazın da fileli sistemlerinden dolayı, nem ve terleme yapmadan kullanabileceğiniz seçenekleri mevcuttur.

Bir başka tercih edilebilecek mont markası, iXS markasıdır. Bu markanın 4 mevsimlik montlarında, kış şartlarında soğuk rüzgar, yaz ayların sıcak havaya karşı polyoxford malzeme kullanılmıştır. Solto TEX özelliği sayesinde yağışa karşı dayanıklı kılınmıştır. iXS mont markası, kol, bel, bilek kısımlarında ayarlanabilir kayışlara sahiptir.

Bu mont markalarının ortak noktası, motosiklet giyim konusunda sundukları güvenlik ve rahatlıktır. Fiyatları pahalı diye düşünenler varsa, güvenliklerini, sağlıklarını düşünmüyorlar diyebiliriz. O zaman “Ucuzunu alacak kadar zengin değilim” sözünü düşünsünler deriz.                                                                                                                            
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.