Motosiklet Hayatınızı Daha Huzurlu ve Sakin Hale Getirecek 12 Değişim


1. Kullanmadığınız veya motor üstünde taşıdığınız fazlalıklardan kurtulun, fazla çanta, çanta içinde kıpırdayan şeyler, ses çıkaran fazlalıklar vs.

2. Seyahate çıkarken organize olun, 1 hafta öncesinden o seyahatte yanınıza alacaklarınızı planlayın,
alacaklarınızı odanızın bir kenarında açık bir şekilde dizin, giderken sadece doldurmak kalsın

3. Kafanızı yoracak haberler, sosyal medya içerikleri, paylaşımlarından uzak durun

4. İhtiyacınız olmayan şeylerden uzak durun, gerekmediği halde ıvır zıvır almayın, giyebileceğiniz kadar giysi, yiyebileceğiniz kadar yemek tüketmek iç huzuru sağlar. Bunlarda seçici olursanız kontrol her zaman sizde olacaktır.

5. İş hayatınızda yapabileceğiniz kadar sorumluluk alın, motor hayatınızı etkileyerek sizin zamanınızdan çalmasını engelleyin.

6. Uykunuzdan ödün vermeyin, siz kazandığınız paradan daha değerlisiniz.

7. Kendinizi rahatlatacak şeylere odaklanın, bağdaş kurup nefes almak, motorda kulaklığınızı takıp sevdiğiniz müziği dinlemek huzurunuzu artıracaktır.

8. Her gün banyo yapmak günlük sıkıntıları kenara atmanın en kolay yoludur, bir de banyoda müzik dinlerseniz keyfiniz ikiye katlanır, meditasyona dönüşür.

9. Olaylar için basit bir günlük tutmak geriye dönüp baktığınızda deneyimlerinizi hatırlatacak hatta size tebessüm ve daha fazla fikir verecektir.

10. Kahve ya da çayınıza, limon veya bal eklerseniz hem sağlığınıza yarar sağlayacak hem de vücudunuza verdiği huzur motor sürerken bile size keyif verecektir.

11. Size pozitif katkısı olmayan olaylardan ve insanlardan uzak durmakta mutlu olmanın temel koşuludur. Kendi huzurunuzu bozarak kimseyi memnun etmek zorunda değilsiniz.

12. Olumsuz yönlerinizi biliyorsanız onları önlemek huzuru bulmak için atılacak en büyük adımdır, bu duyguları düzenlemek sizin daha az enerji harcamanızı sağlayacaktır.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.