Sıralama seçin
Toplam 213 ürün görüntüleniyor.
Görünüm 3 4

Motosiklet Kaskı ve Kask Modelleri

Kask; olası bir kaza durumunda sürücülerinde kafasını darbelere karşı koruyan motor ekipmanıdır. Kaza anında ortaya çıkan darbeyi emer ve başınızı vurmaya, sürtmeye ya da çarpmaya karşı dış etkilerden korur. İstatistikler incelendiğinde motorlu bir kaza anında en çok zarar gören bölge baş ve çevresidir. Bu yüzden ister kısa ister uzun bir yol olsun motosiklet kaskı kullanmak büyük yarar sağlar.

Motosiklet sürüş deneyimi süresinde kullanacağınız kasklar dışarıdan gelen darbelere karşı özel olarak üretilir. Doğru kaskı seçerseniz bir kaza geçirseniz de ortaya çıkacak sorunlardan kolayca kurtulabilirsiniz. Kaskınızı seçerken kullanım ihtiyacınız, bütçeniz ve mevsim koşullarını dikkate alarak bir seçim yapabilirsiniz.

Motosiklet kaskı Modelleri

Motosiklet kaskı modelleri; açık kasklar, bayan kaskları, cross kasklar, kapalı kasklar, çene açılır kasklar ve çocuk kaskları gibi farklı şekillerde tasarlanır. Kasklar tasarlanırken kompozit malzemeler, fiber ve karbon gibi malzemeler kullanılır. Böylece kaskın bir darbe anında zarar görmemesi ve ortaya çıkan darbeyi en yüksek performansla emmesi sağlanır.

Kask her büyüklükte motorda her sürücü tarafından kullanılmalıdır. Ayrıca sürücü dışında motorda yolculuk yapan kişiler de kask tercih etmelidir. Yüksek güvenlik vadeden bir motosiklet kaskı modeli arıyorsanız kapalı kaskları tercih edebilirsiniz. Daha basit sürüş deneyimleri için yarım kasklar da işlevsel olabilir. Ancak yarım kask modelleri tam güvenlik sağlayamadığı için profesyonel sürücüler tarafından tercih edilmeyebilir.

Kask Fiyatları

Motosiklet kaskı fiyatları; kaskların tasarımına, modeline, teknik özelliklerine, markasına göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde yer alan ürünler en uygun fiyatlı motosiklet kaskı modelleridir. Kasklarda ECE ve DOT gibi güvenlik sertifikalarının olması da önemlidir. Sertifikalara sahip kasklar gerekli koruyuculuk testlerinden geçmiş ve uzmanlar tarafından önerilen ürünlerdir.

Motosiklet kaskı seçerken öncelikle kullanım amacını belirlemeniz gerekiyor. Daha sonra istediğiniz modeller arasından bütçenize uygun markaları inceleyebilirsiniz. Sitemizde her yaştan kişiye ve her bütçeye uygun motosiklet kaskı seçenekleri bulunuyor.  Can güvenliğinizi sağlayacak ve güvenli motor sürüş deneyimi vadedecek kask modellerini satın almak istiyorsanız hemen ürünlerimizi inceleyebilir ve beğendiklerinizi sepetinize ekleyebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.