Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Görünüm 3 4

Motosiklet Kilidi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Motosiklet Kilidini Almalıyım?

Motosiklet kilitleri tekerlek ve gövdeye uygulanabilecek şekilde tasarlanmış olup zincir kilit, disk kilidi, alarmlı disk kilidi ve kask kilitleri olmak üzere farklı sınıflara ayrılıyor. Kullanacağınız bölge ve motosikletinizin modeline göre en güvenli olan motosiklet kilidini tercih etmelisiniz.

Motosiklet Kilidi Motoru Korumak İçin Yeterli Olur Mu?

Uygun fiyatlı motosiklet kilitleri genellikle zayıf malzemelerden üretilmiş kilitlerdir. Düşük güvenlik seviyesine sahip motosiklet kilitleri motorunuzun tam güvenliği sağlayamaz çünkü hırsızlar tarafından kolay bir şekilde kırılabilir. Bütçenizin yettiği kadar yüksek güvenlik seviyesine sahip motosiklet kilitlerini tercih etmelisiniz.

Alarmlı Disk Kilidi Mi Yoksa Zincir Kilit Mi?

Alarmlı disk kilitleri hem alarmlı olması ve taşımasının kolay olmasıyla çok tercih ediliyor ancak basit ve düşük güvenlik seviyesine sahip alarmlı disk kilitleri motorunuzun tam güvenliğini sağlayamaz kolayca kırılabilir. Zincir kilitler taşıması ve bağlaması daha zahmetli olduğu için daha az tercih ediliyor ancak hem kaliteli bir zincir kilit ve alarmlı disk kilidi kullanıldığında motosikletiniz için yüksek seviyede koruma sağlamış olursunuz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.