Sıralama seçin
Toplam 154 ürün görüntüleniyor.
Görünüm 3 4

Motosiklet Montu ve Motor Montu Modelleri

Motosiklet sürerken her mevsim ve tüm sürüş deneyimlerinde güvenlik için ekipmanlarınızı tamamlamanız gerekiyor. Motor sürerken koruma anlamında en etkili parçalardan biri de motosiklet montu olacaktır. Çünkü bir kaza anında insanlar refleks olarak öncelikle ellerini ve kollarını kullanmaya çalışır. Bu durum da kaza anında fiziksel olarak bel üstünden ağır yaralar almanıza ve sakatlanmanıza yol açabilir.

Motosiklet montları olası bir yaralanma durumunda sizler için gerekli koruma önlemlerini alır. Motosiklet montlarının sırt, omuz, dirsek gibi bölgelerde yer alan koruma alanları sayesinde düşme anında darbe gelirse bir yaralanma olmadan kurtulma olasılığınız artar.  Motosiklet montunu doğru seçerseniz dört mevsim motor sürüş deneyimlerinizde kendinizi güvenceye alabilirsiniz.

Motosiklet Montu Modelleri

Motosiklet montu modelleri farklı ihtiyaçlara göre tasarlanır. Motosiklet tutkunları kışlık motosiklet montu, yazlık motosiklet montu, deri motosiklet montu,  mevsimlik motosiklet montu ve motosiklet yelekleri tercih edebilir. Söz konusu mont olunca mevsim şartlarına dikkat edilmelidir.

Yaz aylarında tercih edebileceğiniz yazlık montlar hava alacak şekilde fileli tasarıma sahiptir. Bu ürünler sıcak yaz aylarında motor kullanırken vücudunuzun hava almasını sağlar ve terlemenize engel olur.  Kışlık motosiklet montları ise daha kalın montlardır. Bu ürünler kişileri yağmur, fırtına, rüzgar gibi dış etkilerden koruyacak şekilde tasarlanır. Ayrıca kışlık motosiklet montu satın alırsanız soğuk havalarda da sorunsuz bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Motosiklet Montu Fiyatları

Piyasada çok sayıda motosiklet montu bulabilirsiniz. Ancak motosiklet montu fiyatları çok değişkendir. Bir motosiklet montunun fiyatına etki eden öncelikli etmen kalitesidir. Montların gerekli tüm bölgelerinde yüksek koruma olması şarttır. Tüm koruma önlemlerinin alındığı montlar daha yüksek ücretlere satılabilir. Sitemizde her bütçeye uygun motosiklet montu bulabilirsiniz.

Motosiklet montları arasında yazlık modeller kışlıklara göre daha uygun fiyatlı olabilir. Farklı renklerde, tasarımlarda ve markalarda motosiklet montlarını en uygun fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz. Artık kışlık motor montlarını yaz aylarında da kullanmaya son. Hemen sitemizdeki ilanları inceleyin ve her mevsim size hava şartlarına uygun bir kullanım vadedecek, yüksek kaliteye sahip motosiklet montları arasından bir seçim yapın.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.