Motosiklet Pantolon Modelleri

Motosiklet Pantolon Modelleri


Motosiklet kullanan kadın ve erkek kullanıcılar için özel kumaşlar ve tasarım baz alınarak üretilmiş olan motosiklet pantolonları bulunuyor. Bu pantolonlar, günlük yaşamda da giyilebilen bir görüntüye sahip olsa da detaya inildiğinde diz ve paça bölümünde daha dayanıklı bir kumaş kullanıldığı, paçalarında fermuar alternatifi olan suya karşı dayanıklı, gece sürüşlerinde kaza riskini azaltmak için reflektörlü bantları olan özel tasarım bir motor pantolonudur. Motosiklet pantolonları kadın ve erkek için iki farklı kategoride üretiliyor. Bunun yanı sıra yazlık motosiklet pantolonları ve kışlık motosiklet pantolonları şeklinde iki farklı grup bulunuyor.
   

Motosiklet Pantolonu Neden Giyinmelidir?


Deneyimli motosiklet sürücüleri motosiklet ekipmanları ve motor aksesuarları konusunda bilinçli davranış gösteriyor. Motor kullanırken can güvenliğini sağlamak, başka kişilerin hayatını tehlikeye atmamak için birtakım güvenlik önlemi almak gerekiyor. Kask, eldiven, motosiklet montu ve pantolonu gibi aksesuarlar sürücünün güvenliğini sağlayan ana motosiklet aksesuarı kabul ediliyor. Motosiklet pantolonu da bu aksesuarlardan biridir. Pantolon giymenin sürücüye sunduğu avantajlar şöyledir;
  • Yağmur, rüzgar ve çamurlara karşı sürücüyü korur; sürüş kalitesini yükseltir.
  • Soğuğa karşı bedeni korur. Kış mevsiminde soğuk yüzünden bacakların hissizleşmesini önler.
  • Su geçirmez yapısı sayesinde bacaklar ıslanmaz. Böylece ıslak yolculuk sorununu ortadan kaldırır.
  • Gece sürüşleri daha güvenli olur. Zira motosiklet pantolonu üzerinde bulunan gece parlama özelliği olan reflektör sürücülerin trafikteki varlığını belli eder.
  • Kalça ve diz bölümünde koruma bulunması uzun yolculuklar için konfor, olası kazalar için ise ekstra güvenlik sağlar.
  • Yazlık motosiklet pantolonu ve kışlık motosiklet pantolonu ayrımı olması yıl boyunca giyinebilen motosiklet kıyafeti fırsatı sunar. 

Motosiklet Pantolonu Fiyatları


Motosiklet pantolonu fiyatları, pantolonun markası ve modeline göre değişkenlik gösteriyor. Genel olarak fiyatlara bakıldığında 200 ₺ ila 600 ₺ arasında değişen bir fiyat skalasına sahiptir. Motosiklet kıyafetleri arasında popüler bir yere sahip olan motor pantolonu, yazlık ve kışlık olarak ayrıldığından fiyatları da bu yönde çeşitlilik gösteriyor. En uygun ve hesaplı motosiklet pantolonu fiyatları için Motosikletaksesuarlari.com adresine uğrayarak kaliteli, hızlı ve size özel fırsatlarla alışveriş yapabilirsiniz.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.