Motosiklet Pantolonunda En İyi Markalar

Motosiklet pantolonunda en iyi markalar

Sürüş keyfini ziyadesiyle yaşamak isteyenler motosiklet pantolonu olmadan bu işi tam anlamıyla sağlayamayacaklarını bilmeliler. Her zaman en iyi sürüş için en iyi markalardan almak gerekir.

En iyi pantolon markaları:
Alpinestars pantolon markasının adını meşhur off-road yarışlarından duymuş olmanız gerekir. Tam güvenlik sağlayan marka, çıkarılabilir uyluk ısıtıcılarıyla her mevsime adapte olabilen modelleriyle satışa sunulmaktadır. PE Comfort Hip dolgu, Premium marka fermuarlara sahip olan Alpinestars pantolon markası, işlevsel özellikleriyle de motorculara kolaylıklar sağlamaktadır.
Gore-Tex Liner özeliği sayesinde hava sirkülasyonu sağlar ve yağışlı havalarda su geçirmeyerek sizi korur. Ayarlanabilir bel ve bilek kısımlarıyla sizlere en iyi kullanım şeklini sunan marka, fiyat olarak niteliklerinden dolayı emsallerinden ayrılmaktadır.

Dainese pantolon markası, Prim S1 kumaştan imal edilmiş koruyucu pantolon üreten meşhur bir markadır. Yazlık, mevsimlik, kışlık, deri ve kot olmak üzere çeşitleri bulunan markanın en iyi özelliklerinden birisi, koku ve diğer yabancı maddelerden korumayı sağlayan dezenfekte astar özelliğidir. Dizliklerde çıkarılabilir kozpozit koruyucular bulunmaktadır. Dainese pantolon, değiştirilebilir diz sürgülerine, ayarlanabilir bel kayışına sahiptir. Fiyat bakımından özellikleri düşünüldüğü zaman uygun bir meblağdan satıldığı düşünülebilir.

Rukka pantolon markası tercih edilebilecek diğer önemli bir markadır. RVP hava koruyucularına sahip olan Rukka pantolon, CE sertifikasyon sistemine uygun üretim yapmaktadır. Statik olmayan astar sistemine sahiptir. Aşınmaya karşı mukavemet gösteren Cordura 500 niteliğine sahip olarak tasarlanmıştır.

Motosiklet pantolonu denilince akla bu 3 marka gelmektedir. Bunların kaliteli olmaları, fiyatlarının da diğer düşük özelliklere sahip olanlardan fazla olmalarını gerektiriyor.
 
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.