Motosiklet Telefon ve Navigasyon Tutucu Nedir?
Trafikte direksiyon başındayken telefonla konuşmak, uğraşmak otomobil – motosiklet – bisiklet fark etmeksizin tehlikeli ve yasaktır. Trafik kaza istatistiklerini incelediğimizde telefonun kazaya sebebiyet verme oranlarının epey yüksek olduğunu görmek mümkündür. Hem otomobil hem de motosikletler için üretilen araç aksesuarları arasında telefon tutucu, navigasyon tutucu aparatlar bulunuyor. Motosiklet yolculuklarınızda yol haritanızı görmek için sürekli motoru durdurup harita incelemek veya navigatörü kurcalamak yerine direksiyona sabitlenebilen motosiklet telefon tutucu aparat almak en ideal ve güvenli çözümdür. Motosiklet aksesuarları içerisinde son dönemlerin en önemli parçalarından biri olan Navigasyon tutucular, farklı modellere göre üretiliyor. Telefon ve navigasyon cihazlarının modellerine göre istediğiniz büyüklükte aparat bulunabiliyor.

Navigasyon için özel bir cihaz yerine telefon kullanmak tyaygınlaştı. Telefonlardaki harita uygulaması ile tek cihazla hem iletişim hem de harita hizmetinden yararlanmak daha pratiktir. Motosiklet telefon & navigasyon tutucu aparatların 360 derece dönebilen özelliği, direksiyona uyumu incelikle tasarlanmış olup, sürücülerin sürüş esnasında cihazı, güvenliklerini tehdit etmeden kullanabilecekleri şekilde tasarlanmış, üretilmiştir. Motosikletin yapısını, direksiyonu düşündüğümüzde telefonu sabitleyecek alanın çok az olduğunu görebiliyoruz. Aparatlar sayesinde bu durum çözüme kavuşturuluyor. Motosiklet telefon tutucular; küçük yapısı nedeniyle direksiyonda çok az yer kaplıyor, istenildiği zaman çıkarılabiliyor. Ticari amaçla motor kullanan ve sürekli yeni adreslere gidenler, uzun yolculuk rotası oluşturanlar için zamandan tasarruf ettiren navigasyon tutucu, sürücünün kontrolünü kaybetmeden kolayca adres bulabilmesi gerektiğinde gelen çağrılara cevap vermesi için özel olarak tasarlanmıştır.

Hemen her motosiklette bulunması gereken aparatlardan biri şüphesiz telefon tutucu olmalıdır. Android ve IOS olmak üzere her türlü cihaza uygun aparat bulabilirsiniz. Üstelik su geçirmez kılıf ile telefon tutucuları daha fonksiyonel hale getirebilirsiniz. Böylece cihazınızı toz, yağmur gibi dış etkenlere karşı korumuş olursunuz. Motosiklet aksesuarları temelde güvenliği sağlasa da aynı zamanda konforu, işlevselliği beraberinde getirmek üzere tasarlanmıştır. Motosiklet kaskı, montu, tulumları, çantaları, telefon tutucular, alarm sistemleri motor sürücüsünün güvenliğinden konfora, konfordan araç güvenliğine kadar çok geniş bir alanda hizmet veriyor. Sizin ve aracınızın güvenliği için aksesuar kullanmaktan çekinmeyin.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.