Motul Motosiklet Yağları Hakkkında
 • Madeni yağ sektöründe iddialı bir marka olan Motul, 150 yıldan uzun bir süredir madeni yağ piyasasında bulunmaktadır. Madeni yağ denince akla ilk gelen markalardan biri olan Motul, yenilikçi bir yaklaşıma sahip Fransız bir şirkettir. Dünya çapında geniş bir bilinirliğe sahip olan madeni yağ markası,  motorlar için yağ geliştirmekte ve bunları pazara sürmektedir.

  Bugün Motul, 80'den fazla ülkede şubeler açmıştır ve ürünlerini Türkiye’ye de pazarlamaktadır.  Yüksek teknik değeri ile yağlar üreten Motul, birçok sentetik ve yarı sentetik ürünlerde öncü olmuştur. Motul Fransa'da motosiklet yağları pazarında lider konumdadır. Motor sporları alanında, birçok üretici motosiklet ve otomobil yarışlarında Motul yağları tercih etmektedir. Motul yağları; Nissan, Yamaha, Subaru, Peugeot, Honda ve Suzuki gibi üreticiler ile birlikte çalışmalar yapmaktadır.

  Motul markası, motosiklet haricinde diğer birçok vasıtalar için de yağlar üretmektedir. Yarış araçları için geliştirilmiş olan bir motor yağı serisi de bulunmaktadır. Birçok çeşit yağ sunan Motul, özel içerikli motor yağları ile tam performans sağlamanızı sağlar.

  Ürettiği 2 ve 4 zamanlı motosiklet yağlarından bazıları:

  5W30

  5W40

  10W30

  10W 40

  10W50

  20W50 full sentetik ve mineral motor yağları

  Ayrıca zincir spreyi, balata temizleyici, kask temizleyici, fren hidroliği, krom parlatıcı, şampuan, lastik tamir köpüğü
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.