Nexx Motosiklet Kaskı
Nexx motosiklet kaskı, kapalı kask modelleri ile sürücülerden tam not almayı başarıyor. Nexx markası, kapalı, yarım, çeneden açılır kask çeşitleri ile motosiklet aksesuarları piyasasında etkin şekilde yer alıyor. Tüm kask çeşitlerinde tasarım zenginliği öne çıkıyor. Tasarımlarında estetiği elden bırakmayan marka, güvenlikli ve şık motosiklet kaskı tasarlanabileceğini başarılı şekilde gösteriyor. Motor kullanıcıları, motosiklet ile birlikte satın aldıkları kaskların güvenilir bir markadan olmasına özen gösterirken aynı zamanda uzun yıllar kendisini korumasını, beklentilerini karşılamasını istiyor. Bilinçli ve tecrübeli sürücüler bu tarz beklentileri olan yeni sürücülere Nexx markasının kapalı kask modellerini öneriyor. Motosiklet aksesuarı alırken kullanıcıların yorumlarına bakmak yol gösterici olabiliyor. Bu bağlamda kullanıcı yorumları ve kaskların teknik özellikleri satın alma kararını etkiliyor. Kaskın sahip olduğu teknik özellikler mutlaka incelenmelidir. Kaskın darbeyi karşılama kapasitesi, kabuk yapısında kullanılan malzeme, yanak pedlerinin portatif olup olmadığı, güvenlik sertifikası ve kalite standardı belgesinin varlığı gibi spesifik özellikler kapalı kask alınırken inceleniyor. Nexx full face kasklar sürücülere bu özelliklerin çok daha fazlasını sunuyor, koruma kapasitesini üst düzeye çıkartıyor. Fullface motosiklet kaskları başlı başına sürücüyü darbelerden ve sürtünmelerden koruyor, gelişmiş özellikleriyle sürücülere huzurlu yolculuklar vaat ediyor.

Kapalı Kask Takmanın Avantajları

Nexx kapalı ve yarım kask modellerini incelediğimizde kapalı kask takmanın daha avantajlı ve güvenli olduğunu görebiliyoruz. Deneyimli sürücüler de güvenlik bakımından kapalı kask takılmasını öneriyor. Kapalı kask takmanın faydaları şöyle;
 
  • Nexx kapalı kask takan sürücüler, sese karşı bir duvar oluşturmuş oluyor. Sürüş esnasında kulağa dolan diğer araç ve hava gürültüsü dikkatleri dağıtabiliyor. Kapalı kasklarda bu sesler minimum seviyeye indiriliyor.
  • Kapalı kask takan kişiler uzun yolculuklarda hava muhalefetinden çok fazla etkilenmez; gözleri ön cam sayesinde korunur. Ön camdaki güneş koruması hem zararlı ve rahatsız edici ışınlara hem de dış etkenlere karşı sürücüyü korur.
  • Nexx fullface kask modellerinde sürücüler hareket özgürlüğü kısıtlanmadan yolculuk yapabiliyor.
  • Kapalı kasklarda bluetooth, interkom gibi motosiklet aksesuarları için özel bir yuva girişi bulunduğundan sürücüler iletişim anlamında zorluk yaşamıyor.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.