Portekiz Menşeili Bir Motosiklet Kaskı Olan Nexx
Portekiz menşeili bir motosiklet kaskı olan Nexx, yüzde yüz Avrupa üretimi özelliğine sahiptir. Motosiklet aksesuarları sektöründe sevilen, takip edilen, kalitesiyle adından söz ettiren marka, tasarımındaki çeşitlilik ile beğeni topluyor. Motosiklet kullanmak için temel malzemelere ihtiyaç duyuluyor; kask, mont, eldiven ve benzeri aksesuarlar gibi. Nexx markası 2001 gibi yakın bir kuruluş tarihine sahip olmasına karşın motosiklet sürücülerinin en temel ve zorunlu olan motosiklet kaskı üretiminde üstün başarı göstermiştir. Nexx kaskları, hayat kurtarmada görevli ekipmanların başında yer alıyor. Kaskın dış kabuk yapısı darbelere absorbe etmede etkili olduğundan kullanılan malzeme ve dayanıklılığı ekstra önem kazanıyor. Kask satın alacak olan sürücüler, kaskın teknik özelliklerini incelerken özellikle kaskın kabuk yapısına, aldığı güvenlik sertifikalarına ve malzeme detayına özen gösteriyor.

Nexx motosiklet aksesuarları elbette sadece kask üretimi yapmıyor. Kaskın bileşenlerini de üreten marka; burunluk, kask camı, vizör, yanak pedleri, tepe pedi, interkom kapağı, pinlock vida seti, vizör mekanizması, ped bağlantı kiti, çene altı perdesi, havalandırma aparatı, buhar camı, bluetooth kiti gibi birçok ürün içeriğiyle motor aksesuarları mağazalarında yer alıyor. Bir kaskı uzun yıllar kullanabilmek için kaskın dış kabuğunun darbeye bağlı kırılma ve çatlama yaşamaması yeterlidir. Yanak pedleri, havalandırma kanalları, çene bağlantı sistemi ve interkom gibi teknolojik altyapısı değiştirilebilir yapıdadır. Portatif aparatlardan oluşan kaskın bakımı yapıldığı sürece ve kaskın genel yapısı zarar görmediği sürece kask hayat kurtarıcı özelliğini korumaya devam ediyor. Nexx kask üreticileri, markaya ait kaskların uzun süreler kullanılabilmesi için birçok aparatın ayrı olarak satılmasına zemin hazırlamıştır. Sürücüler camı kırılan, kayış sistemi zarar gören bir motosiklet kaskı bir kenara atıp yenisini almak zorunda kalmıyor. Nexx motor aksesuarları sayesinde kask neredeyse baştan sona yenilenebiliyor.  
Motosiklet aksesuarı konusunda gelişmiş teknolojiler kullanan Nexx, kullanıcılarına kasklarını değiştirme ve geliştirme şansı sunuyor. Her kullanıcı kaskın pedlerinden interkom sistemine kadar dilediği değişikliği yapabilme özgürlüğüne sahip. Kask modelleri anlamında ise aynı zenginlik devam ediyor; yarım kasklar, kapalı kasklar fark tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunuluyor.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.