Nexx Motosiklet Kaskı Teknik Özellikler
Motor tutkunlarının güvenli ve keyifli bir yolculuk yapabilmesi için her seferinde daha donanımlı ve konforlu motosiklet kaskı üreten Nexx markası, ulaştığı seviye ile kaliteden ödün vermediğini gösteriyor. Motor kullanıcıları için motor kullanmak nasıl bir keyif ise aynı zamanda tehlikeli bir yolculuktur. Bu tehlikeleri en aza indirgemek, keyfi güven zemininde sürdürmek elbette motosiklet kaskı, eldiveni, montu gibi temel motosiklet aksesuarları ile mümkün hale geliyor. Yolculuğa çıkarken gerekli teknik teçhizatlara ve korumaya sahip olmak hem motosiklet sürücüsünü hem de yakınlarını rahatlatıyor. Kask gibi önemli bir aksesuarın kullanılmaması yasalara karşı gelmekle birlikte can güvenliğini zayıflatıyor. Nexx motosiklet kaskları, can güvenliği anlamında yüksek koruma iddiasını sürdüren ve kullanıcılardan onay almış bir marka. Motor tutkunlarına göre Nexx kaskları güvenlik ve konfor anlamında ideal teknik özelliklere sahip. Elbette her kaskın kullanıcısı farklıdır. Yani bir markanın kaskı ideal ise tüm sürücüler için ideal olmak zorunda değil. Ancak markanın belli bir kalite ve güvenlik standardını sağlaması zorunludur. En azından sürücülerin kaliteye, malzeme seçimine, kaskın rahatlığına, olası bir kazada ne denli koruma kapasitesine sahip olduğuna önem vermesi hatta doğrudan bu çerçevede motosiklet aksesuarları seçmesi öneriliyor. Nexx motosiklet kaskı teknik özellikler bakımından güvenli mi sorusunu detaylandırarak cevaplamak mümkün, işte Nexx kasklarının genel özellikleri;
 
  • Nexx motosiklet kaskının dış kabuğu A sınıf kabuktan tasarlanmıştır. Beklentileri karşılayan bir dayanıklılığa sahiptir.
  • Kasklar gelişmiş havalandırma kanallarına sahiptir. Sürücü kaskı uzun saatler taksa bile rahatsız edecek bir boğuculuk ya da ter hissetmez. Bilakis kask nefes alan yapısı ile sürücüyü korur, hareket özgürlüğü sağlar.
  • Kasklarda önceden tasarıma dâhil edilmiş hazır kulaklık yuvaları bulunuyor. Bu tasarım sayesinde sürücüler kabloya bağımlı olmadan telefon iletişimini sürdürebiliyor.
  • Kasklar interkom teknolojisi ile donatılmıştır. Birden fazla görüşme güvenle gerçekleştirilebiliyor.
  • Nexx motosiklet aksesuarları NBR, ECE, DOT ve benzeri güvenlik sertifikalarına sahiptir. Kasklar gerekli güvenlik testlerinden geçerek piyasaya sürülüyor.
  • Kasklarda çift bağlantı noktası bulunuyor. Sürücüler güvenle kasklarını takabiliyor.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.