Nolan N64 Kask Hakkında Yorumlar

Nolan N64 Hakkında İnceleme

Nolan N64 - Nolan'ın yaptığı her kask gibi polikarbonat kapalı bir kask

N64 İtalyan üretici Nolan'ın makul fiyatlı polikarbonat bir kaskı. Nolan polikarbonat kaskta uzmanlaşmak eğilimindedir - onlar bir etkisi gerçekten iyi performans başlıca nedeni, bunlar makul konum hafif ve imalatı ucuz konum ve bu nedenle bir alt raf fiyat var. Ama bu onlar en iyi koruyucu kasklar bazı etrafında polikarbonat, çünkü büyük bir koruma sağlamak için gitmiyoruz anlamına gelmez; ve tabii ki Nolan ortak dördüncü olan en iyi performans gösteren kask markası .

N64 Nolan'ın olan kask türü 'herhangi bir bisiklet binmek, bir şey yapmak, bir yere gitmek' - daha fazla veya daha az herkes için çok yönlü, düşük fiyatlı kask, yaptıkları yol sürüşü türü ne olursa olsun olmayı hedefleyen.

Orada fazla bilgi dışarı orada sevdim ne kadar iyi değil, ama biz web trawled gibi elimizden geldiğince sahipleri N64 motosiklet kask hakkında ne düşündüğünü hakkında öğrendim.

Genel Özet
Nolan N64 bir temelde büyük bir temel kask kötü gürültü bastırma tarafından kırıklığına olduğunu. Bir bütçe kask yapmalıyım Oldukça darbe koruması için puanlar (SHARP 4 yıldız) ve öyle oldukça iyi her şey - havalandırma olması dışında ne zaman isteyen biraz bulunacak şeyler kadar sıcak. siperliği iyi, o bir kolay kullanımlı mikrometrik kilidi var ve çok makul bir fiyata sahip olabilir, rahat.

Sadece oldukça iyi biz bulabildiğim her sahibi gürültülü olduğunu söyledi.

Bu sizi rahatsız etmiyorsa - ya da gerçekten iyi kulak tıkacı bir çift var - o Nolan N64 bir göz atmaya değer. Değilse, sayfanın alt kısmında Önerdiğimiz alternatiflerden birini kontrol etmek isteyebilirsiniz - ya da diğer görmek için site çevresinde tıklayarak bütçe kask veya en fazla puan alan kask .

Nolan-n64-çelmek-siyah-kilitlenme kask yan görünüm
Bu, bir Swerve Grafiklerdeki N64 var:
Tam yüz polikarbonat kask
SHARP 4 yıldızlı emniyet puan
mikrometrik raptiye
Pinlock hazır
Bir kovan ebadı sadece
Boyutları XXS-XXL
£ 80- £ 149 ödemek bekliyoruz
güvenlik
Emniyet ile test edildiğinde Nolan N64, dört yıldızla SHARP her Nolan bugüne kadar test ile çok iyi bir skor ve uyumludur -.

Bu ders olan ECE 22.05 biz bir kazada iyi darbe koruma sağlamak için Nolan N64 beklediğiniz, bu nedenle tüm yuvarlak, çok onaylanmış test /.

Tabii çok güvenliğine katkıda bulunan diğer özellikler var - mikrometrik raptiye dahil Pinlock şeyler tutmak için ya hazır siperlik sis serbest - ne yazık ki rağmen N64 de dahil olmak üzere bu gün pek çok kask aksine, kutusunda bir Pinlock gelmez gibi Nolan'ın diğer kasklar N87 .

Nolan-n64-ikizler-çoğaltma-danilo-Petrucci-kilitlenme kask yan görünüm
İşte N64 İkizler Petrucci kopya var
Hafif negatif bir nokta N64 tek Kabuk boyutu imal edilmesidir. Yani düşük fiyatlı kasklar için nadir değil ama takım boyutları (XXS / XS veya XXL / XL) aşırı uçta iseniz o kask vücudunuzun boyutu çok büyük ya da küçük görünüyor anlamına gelebilir. Aynı zamanda, belki, orada dolgu ve polistren kaplamanın optimal orandan fazla veya daha az var anlamına gelebilir.

Yani, uzmanlar herhangi bir kaskın güvenliği için en önemli faktör ilk etapta doğru oturur ve her şeyi buna ikincil bir kask almak olduğu konusunda hemfikirdir. Bizim göz atın uydurma rehber öğrenmek için.

Bir Nolan satın almak mı arıyorsunuz?
Ya tavsiye Sportsbikeshop (UK) üstün hizmet, ya da için FC-Moto (Alm) iyi bir dizi için ve sık sık düşük fiyatlarla. Onların dizi ve Güncel Fiyatları görmek için onların Nolan kask sayfaları üzerine düz damla ya da ya linki tıklayınız buraya bakın bu perakendecilerin daha fazla bilgi için.
kask Gürültü
Nolan N64 gürültülü kask olduğunu - oldukça iyi biz çevrimiçi duydum her sahibi dedi bir şey var.

Her zaman söylediğimiz gibi, ne kadar gürültülü bir kask olduğunu çok kişisel bir şeydir ve faktörlerin geniş bir yelpazede bağlıdır. Ama N64s durumda, görüşlerini düz ole aralığında görünüyor için 'gürültülü' 'GÜRÜLTÜLÜ OMG!' bu yüzden biz bu sizinle Kulak fişlerini iyi bir çifti giymek zorunda gidiyoruz bir kask olduğunu eminiz.

Bir öneri cesaret millet gürültü (ve hava) kaskın altından gelip izin gürültü seviyeleri aşağı kulak çevresinde dolgu veya çene perde eksikliği eksikliği olabileceğini düşündüm. Sessiz bir kask sonra iseniz her iki şekilde de, başka bir yere bakmak ve bizim kontrol etmek isteyebilirsiniz sessiz kask bölümü .

Nolan-n64-burgu-gümüş-motosiklet-kilitlenme kask ön-görünüm
Tek çene havalandırma ve çift kafa derisi delikleri
Havalandırma
Havalandırma egzoz kabuğun arkasından sıcak hava çekerek, tek çene havalandırma ve çift alın delik oldukça yaygın combo tarafından halledilir.

N64 tüm delikleri çene havalandırma büyük bir geçiş plakası (basın üstündeki açmak için alt) ve küçük sürgü olmanın üst delikleri olmak üzere kullanımı kolay - bir açıklama çok çok geri kask hissediyorum olsa kadar onlara alışmak.

Çene havalandırma iyi iş gibi görünüyor. Öyle olsa bile, bu tutmak için yeterli olacak değil sis serbest siperlik soğuk bölgelerde ya da yağmur yağmaya başlar, bu yüzden (kutuda hiçbir Pinlock var gerçi) Nolan N64 ön camında Pinlock hazır olduğunu görmek çok güzel zaman.

Baş delikleri için birkaç sahipleri kask üst üzerine gitmeden herhangi bir havalandırma hissetmek zor olabilir yorumladı ve orada biraz sıcak alabilirsiniz. Eğer büyük bir havalandırma kask sonra iseniz Yani, isteyebilirsiniz bakmak başka yerde .

Nolan-n64-gümüş-siyah-kilitlenme kask-dikiz
spoyler altında saklandığını Arkadan görünüm gösteren egzoz delikleri
güneşlik
Nolan N64 siperlik oldukça yalındır meseledir. Bir mandalının üzerinde çalışır ve sol veya sağ eli ile açabilirsiniz, böylece ortada açılış sekmesi bulunur - yararlıdır.

Bu birlikte bimbling konum biraz ekstra havalandırma için bir kırık-açık pozisyonda olmak üzere dört mandal pozisyonları vardır ve bunun Nolan'ın kendi sürümünü sahip vizörü hızlı kaldırma mekanizması çok iyi ve kullanımı kolaydır.

N64 ön camında Pinlock hazır olsa da, bir ile gelmiyor Pinlock anti-sis insert gibi diğer birçok Nolans, çünkü bir utanç kutuda, N87 ve N86 yok. Bir N64 satın almak ve soğuk / yağmurlu iklimlerde giymek bekliyoruz, biz sis-ücretsiz şeyler tutmak için bir Pinlock satın öneririm - ama fiyat içine başka bir £ 30ish faktör.

Konfor ve Haşıl
Nolan-n64-gümüş-siyah-kilitlenme kask-iç-görünüm
Inside view mikrometrik raptiye gösteren
Nolan N64 üzerinde iç yaygın biz duyduğumuz sahipleri tarafından oldukça rahat olarak değerlendirilmiştir. Onlar da hissediyor saymak gibi hafif bir için hangi - polikarbonat tam yüz kask 1.4kg etrafında ağırlığında.

konfor astar o kaskın arka dışarı delik başın uzak nemi çekmek için orada, bir nem esneklik kumaş onların versiyonu Nolan'ın Clima Comfort malzemeyi kapsamaktadır. İç adlı çıkarılabilir ve yıkanabilir, tüm ama çok ucuz kask beklediğiniz gibi.

Orada doğru dışındaki olma kask boyutlandırma hiçbir rapor vardı, bu yüzden bir N64 (veya başka bir kask) öneririz sipariş ilgileniyorsanız eğer bizim kullanmak kask takılması kılavuzu doğru boyutu sipariş emin olmak için.

Görünüşe ve Grafik
Eğer bir ova sonra iseniz, düz renk, bir parlak siyah (Metal Siyah) sürümü ve beyaz (Saf Beyaz) parlaklık yanı sıra Düz Siyah mat siyah versiyonu hem var. Danilo Petrucci, Danny Kent, Canepa, Bastianini, Chas Davies, Leon Camier ve Marco Melandri kopyaları içeren İkizler Replica aralığı da bulunuyor. Ve ayrıca ayırt edici Kablolama ve Burgu tasarımları var.

Nolan-n64-kablolama-düz siyah-kilitlenme kask-dikiz
N64 'Kablolama' gösteren küçük arka spoyler arka görünüm
N64 için yapılan grafik büyük bir dizi bu sayfada hepsini göstermek için çok sayıda, aslında var. Yani, biz bizim tıklayın tavsiye, en son grafik mevcut görmek ve son fiyatları kontrol etmek için önerilen perakendeci kendi Nolan kask sayfalarında düşecek olan aşağıdaki bağlantıları.

En iyi yerlerden bir Nolan kask satın alınır?
Biz satın almak en iyi yerlerden iki seçtiniz - Bir Nolan veya başka herhangi bir kask / dişli olsun.
Eğer satın aldığınızda aklın parçası istiyorsanız, Sportsbikeshop İngiltere merkezli ve 365 gün iadeleri dahil üstün hizmet (TrustPilot 9,8 / 10) sunmaktadır. Bunlar ucuz olmayabilir ama hizmet kalitesi için tavsiye edilen perakendecisi vardır.
FC-Moto yaygın Avrupa'nın en iyi fiyatlarla sunmak iyi bir (TrustPilot 8,7 / 10) puanı, - ve Almanya'da dayanır. £ / € fiyat dalgalanmaları rağmen, hala sık sık düşük fiyatlar ana hedefi olup olmadığını kontrol değer kadar çok rekabetçi konum.
Eğer son renk şemaları ve fiyatları görebilirsiniz ya dükkanında Nolan sayfalarını ziyaret etmek için aşağıdaki resimlere tıklayınız. Eğer birinden satın alırsanız, biz size hiçbir ekstra ücret ödemeden satış küçük bir miktar olsun - büyük ! TEŞEKKÜRLER (biz siteyi finanse nasıl). 

Nolan N64 Video
Biz aslında N64 gösteren bir İngilizce dil videoyu bulamadık - bunun yerine burada onlar ne kadar çok sevdiğimi gösteren binici Marco Melandri ve Claudio Corti ile bir video onların N64s (ve onların sponsorlar için onlara çünkü! - Dürüst) ilginç ardından Video muhtemelen Bergamo, İtalya kendi fabrikasında, Nolan kask yapılmasını gösteren. Eh, ben nasıl olsa ilginç buldum ...
Diğer şeyler - ses kalitesi, garanti kurmak
Nolan-n64-burgu-motosiklet-çarpışma-kask-yan görünüm
İşte (kırmızı ve gri de mevcuttur) N64 Burgu var
Tüm Nolans ile her zamanki gibi, Nolan N64 Nolan'ın kendi N-Com bluetooth iletişimci ile çalışmak üzere tasarlanmıştır.

En sahipleri kaliteli parça ve inşaat ile, iyi inşa edilmiş hissediyor herhalde. Ama başarısız eğer, o ile geliyor 5 yıl garanti ile ilgili sürece kask garanti gelir gibidir.

Crash Kask Kılavuzları Alış
Bir sonraki kask satın alırken diğer yararlı bilgileri size yardımcı olmak için (! Umarım) için, çeşitli kontrol kılavuzları - ya da elimizdeki en üst kask listeleri de bakabilirsiniz genel ilk 10 puan kask ve en iyi bütçe / güvenli / tam yüz / flip-up kask.
Nolan N64 Alternatifler
N64 alternatifleri bol var. Eğer büyük bir değer tam yüz motosiklet kaskı arıyorsanız, bunlardan herhangi bir göz var ...

Nolan benzer bir fiyata, orada Shark S600 biraz hayır fırfırlar ama kutusunda bir Pinlock ile gelir ve büyük bir dört yıldızlı attı giriş seviyesi kask - Sharp güvenlik testi . O büyük bir değerdir yüzden çok ton altında geliyor. Eğer dahil güneşlik istiyorsanız Veya Shark S700S SHARP dört yıldızlı ve çok iyi bir düşük fiyattır. Nihayet bu fiyata var Scorpion Exo 410 , büyük havalandırma ve optik-doğru siperliği ile dört yıldızlı puan kask var.

N64 daha ucuza, biz söz zorundasın MT Revenge , bu tam yüz kask başka hiçbir fırfırlar tip, ama bu kişinin SHARP 5 yıldız güvenliği puan - bu üst işaretleri var. Hatta ucuz hala 4 yıldız MT Thunder sahipleri büyük bir sanatçı da saymak.

Biraz fiyatlandırma ölçek yukarı gidiyor, AGV K3 SV ile dört yıldız tam yüz kask olduğunu güneşlik açılır ve kutusuna bir Pinlock. Ve nihayet, orada N64 ağabeyi, var Nolan N87 , kutuda Pinlock ile SHARP 4 yıldızlı kask ve AGV gibi güneşlik açılır.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.