Kask Buğu Camları Hakkında
Kask Buğu Camları Hakkında

Buğu yavaş başlar ve kanser gibi yayılır.

Ve her zaman soğuk olduğu zaman buğu sorunu yaşanır. Vizörünüzün köşesinde gelişen sürünen sis, yavaş yavaş tüm görme alanınızı tüketir. Şimdi kaskınızı yukarı kaldırıp kuru gözler ve buzdağı yüzüyle uğraşmak zorundasınız.

Motosikletliler için yolda yeterince tehlikeler mevcuttur ve herhangi bir sürücünün istediği son şey önünü görememektir.

Kask, sis kalkanı olduğunda, sadece ağırlaştırıcı değil aynı zamanda tehlikelidir. Bütün pencereleri buğulanmışken bir araba kullanmaktan farksızdır. En azından bir arabada, iç camı silebilir veya buz çözücüyü açabilirsiniz. Motosiklet sürerken böyle bir şey yok. Ancak şimdi Pinlock, doğal bir buz çözücü gibi davranan bu çok yaygın problemin bir çözümünü sunuyor.

Binişiniz için Pinlock'ı bir tür kilitleme sistemi ile karıştırmayın. Pinlock, 10'dan fazla farklı kask markasının siperliği ile bütünleşen bu dahiyane girişin ardındaki şirket adıdır. Pinlock sistemi, parçayı mevcut vizörünüze sıkıca tutturmak için üç pimli aygıttan birini kullanır:

Push Pin - Piyasadaki çoğu Pinlock hazır kaskında bulunur ve Pinlock insert lensini kask yüz kalkanına tutarak güvenli tutar.
Üç Bileşenli Pin - Ekstra tutuş sağlayan entegre bir vidalı sistemle birlikte gelen Push Pin sisteminin genişletilmiş bir versiyonu
Yırtma Pimi - Hem yırtık şeritleri hem de Pinlock ekleme lenslerini kullanan pist sürücüler için üretilmiştir.
Her pim tipi, siperin sorunsuz kurulmasını veya değişmesini sağlar.

Pinlock sistemi, Pinlock vizör girişi kask siperine takıldığında çift camlı bir pencere efekti üreten bir silikon boncuk kullanarak çalışır. Siperlikler arasına sıkışan hava cebi motosiklet kaskındaki iç sıcaklıklar için izolatör görevi görür. Kuru hidrofilik bir teknoloji kullanan verimli soğurma özellikleri, çift camlı özellik ile kombine edilebilir ve piyasadaki en etkili, dayanıklı ve ekonomik anti-sis özümünü üretir.

Pinlock üç düzeyde sis koruması sunmaktadır:

Pinlock 30 - Sürüş esnasında etkin net görüş sağlayan giriş seviyesi sis korumalı çözüm. Kasklar için evrensel sis dirençli çözümü olarak tasarlanan Pinlock 30 giriş lensi, piyasadaki tüm Pinlock 30 hazırlanmış kask yüz kalkanlarına uygundur. Pinlock 30, birden fazla kask üreticisine uyum sağlamak için evrensel bir uyum olarak tasarlanmıştır.
Pinlock 70 - Merceğin sissüz dayanıklılığını artıran daha güçlü sis direnci özellikleri ile geliştirildi. Pinlock 70'in tüm insert lensleri daha iyi sis direnci sağlamak için özel olarak tasarlanmış bir tasarıma sahiptir. Pinlock 70 kask modeline özgüdür.
Pinlock 120 - Üstün profesyoneller için sis dirençli çözüm. Pinlock 120 sis dirençli insert lensi, MotoGP, WSBK, Isle of Man ve diğer motosiklet yarış dizileri biniciler tarafından kullanılır. Pinlock 120 kask modeline özgüdür.
Renk tonu seçenekleri arasında, sis korumasının her seviyesi için "Temizle" ve iki üst düzey için "Işık Duman", "Koyu Renkli Duman" ve "Sarı" bulunur. Pinlock 70 ve 120 kullanıcıları, parlaklık seviyesine göre otomatik olarak netten daha koyu bir ton alanına geçiş yapan "ProtecTINT" lensi de sunmaktadır.

* Mevcut Pinlock ekleri, kask üreticisine ve modele göre değişir.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.