Revit Defender Mont Hakkında
Bir ceket ve soğuk hava sürme için pantolon çifti ve daha sonra yaz için bir kıyafet satın alabilirsiniz ve muhtemelen bir defans GTX ceket ve pantolon maliyeti egale ettik - Bir düşün.

Ama hemen hemen rahat ya da güvenli olmayacak garanti edemez - ve muhtemelen cheapo kendini imha başladığında 2-3 yıl içinde başka bir kıyafet satın sonunda olacak. Peki tasarruf değil mi?

Ben ilk açıklanan bu prototip versiyonunu yeni REV'IT arasında! Benim de Defender GTX 2010 yaz REV'IT! Gore-Tex rapor REV'IT kapsayan! 2010 ve 2011 sonbahar / kış için sanatçısını.

Defender GTX, 2011 için top-of-the-line motosiklet montu değildir; Bu onur geliyor-yakında ait REV'IT! Everest GTX ceket , all-out, hiçbir giderler hatta güneşi sekerek özel TFL Serin malzeme ile Gore-Tex Pro Shell Armacor kullanarak zırh takım bağışladı.

Defans GTX şimdi eski üst-line REV'IT arasında oturur! ceket, Cayenne Pro (inceleme) ve yeni Everest GTX. REV'IT! Defender GTX serisi aslında macera turu dişli 5. nesil olduğunu söyledi.

Bu tüm orijinal ile başladı Cayenne (inceleme) Yani bu sadece bir saat gibi, yılda bir evrimsel adım biz 2005 yılında gözden geçirilmiştir.

Beş yaşındaki Cayenne böylece orijinal kavramı üzerine beş kez daha geliştirdik üfleme olduğunu düşünüyorum, hala 2010 yılında mevcut ve temelde yıkılmaz başka bir şey hakkında daha gelişmiş bir ceket.

Ama bunu geliştirmek sahip oldukları ve hiçbir şey daha biz bilinçli kötü Nor'easter Güz fırtınalar bazı seçti son sürmek daha hiç tanık oldum söylüyor - ve kesinlikle kötü ben hiç basmış oldum.

Yağmur, rüzgar ve sel kırsal pummeling ile 60 MPH de Multistrada sürme, gerçeküstü bir deneyim oldu, tüm süre mükemmel mükemmel rahat, kuru ve yüzümde alaycı bir gülümsemeyle.

Bu iş arkadaşlarım 2011 at teknoloji; düşünülemez bile beş yıl önce orijinal Cayenne piyasaya çıktığında.

Everest GTX muhtemelen masaya getirebilir daha ne acaba? Tabii ki, ben öğrenmek için endişeli değilim! Bu arada, en uygun bir şekilde adlandırılmış Defender GTX bir göz atalım.

► REV'IT! Defender GTX Ceket Slayt Gösterisi ◄
Revit-defans-gtx-ceket-ek-a
Revit-defans-gtx-ceket-kol-cinch-aRevit-defans-gtx-ceket-bar-tack-2-aRevit-defans-gtx-ceket-bar-tack-aRevit-defans-gtx-ceket-ön-havalandırma-kapalı-aRevit-defans-gtx-ceket-ön-havalandırma-açık-aRevit-defans-gtx-ceket-boyun-aRevit-defans-gtx-ceket-arka-vent-açık-aRevit-defans-gtx-ceket-arka-havalandırma-kapalı-aRevit-defans-gtx-ceket-ek-aRevit-defans-gtx-ceket-kol-cinch-a
                

 
REV'IT! Defender GTX Ceket Shell Temel Özellikler

Çoklu Denye koruyucu kumaş,
Defender GTX ceketin dış kabuk ana motosiklet aşınma önemli bir hareket olduğunu. Bu Cordura üç farklı bir kombinasyonundan imal verilmiştir: 500, 750 ve 1000 denye tüm yırtılmaz teflon kaplı.

Kabuk diğer bazı ceket bulduğu sert tuval hissi olmadan hemen rahat ceket yapan yumuşak bir his vardır.

Bu arada, denye genellikle motosiklet giyim ve diğer sektörlerde kullanılan kumaşlar tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Genellikle telin 9.000 metre başına gram cinsinden kütlesi olarak tanımlanan iplik birim uzunluk başına ağırlığı bir ölçüsüdür var.

Düşük sayılar daha ince ipler ve yüksek rakamlar kalın ipler vardır.

REV'IT! ceket hafif ağırlık bahseder, ama bir fark var ise, bu hafif değil. gömlekleri ile boyutu büyük ceket 2.66 kg (5 lbs. 14 oz.) ağırlığında, ancak boyutu büyük pantolon 1.8 kg ortalama daha hafif görünüyor (4.0 lbs.).

Teflon Kaplama
Teflon kaplama ceket kabuk önemli bir farktır.

Ve Defender GTX ceket çıkarılabilir astar "You Keep Kuru Garantili" Gore-Tex olsa bile, Teflon kaplama astarı vurur önce su akıtmışlardır yeteneği ile dış kabuğu sağlar.

nem sonra kurur ve ben bizim son muson sürmek sırasında yaşanan olarak, çok çabuk kaybolur.

yırtılmaz Cordura
"Yırtılmaz" malzeme genellikle askeri üniforma (BDU veya Savaş Elbise Üniforma) çadır yelkenleri için sırt her şeyi dahil olmak üzere, ağır kullanım açık dişli bulunur.

kumaş gözyaşları önlemeye yardımcı olan özel çapraz örgü takviye deseni ile dokunmuştur. yırtılmış alırsa, yırtılmaz uzun bir gözyaşı dönüşmesinin ponksiyon önlemeye yardımcı olur.

Yırtılmaz desen yukarıda belirtilen ve diğer bazı fotoğrafları ve aynı zamanda bu yakın çekimler menfezin fotoğrafta görülebilir Bölüm 1 ve Bölüm 2 YouTube videoları.

kumaş bu tür kullanımı defans GTX ceket ve pantolon ve daha az türleri arasındaki başlıca farklar biridir.

SuperFabric Aşınma Koruma
Başka bir fark fark Defender GTX ceketin dirsek ve eşleşen pantolon dizleri üzerine Superfabric aşınmaya karşı dayanıklı paneller kullanılıyor.

Biz önceki REV'IT de Superfabric tarif! giyim değerlendirmeleri ve aynı bildiğim kadarıyla, REV'IT! motosiklet dişli üzerinde bu malzemeyi kullanan ilk şirket oldu.

Superfabric görünüşte pahalı şeyler; aynı zamanda ordu için yüksek kaliteli teknik viteste kullanılan ve polis kullanabilir ve bunu sualtı yaparken kesintileri dalgıçlar korumak için bazı dalış viteste kullanılan duydum var.

Üretici HDM A.Ş. ve sahip oldukları bir video ürünün faydalarından bazıları gösteren. Onlar "minik levhalar" (seramik) o aşınma vermek ve direnci kesmek için özel bir kumaş içine gömülü olduğunu söylüyorlar.

Yani Defender GTX kabuk kullanılan Teflon kaplı yırtılmaz ve Superfabric arasında, biz zaten tekstil motosiklet ceket çoğu mevcut daha ileri adımlar bir çift bir ürün var.

REV'IT!  Defender GTX Ceket - Kol Vent

Terzilik ve Fit
Yukarıda açıklanan ayrıntılar çok ince değil, ama ceket terzilik muhtemelen. Eğer koymak o kadar düşünmeye içinde, giyim bir makalenin terzilik sadece ince bir fark olmasına rağmen - o zaman fark çok belirgin hale gelir.

Örneğin, REV'IT! giyim genellikle, tasarlanmış bir bilim olarak adlandırılabilecek olan ve kullanıcı geribildirim bir sürü ile kesilmiş ve hazırlanmıştır. Ben her zaman onların viteste fark etmiş büyük bir farktır.

Ucuz ceket ve pantolon bazen bir motosiklet binici özel ihtiyaçları ve binicilik duruşları düşünce bir sürü olmadan monte edilmiş gibi görünüyor.

Ancak herhangi bir REV'IT konuşmak! staffer ve konuşma hızla uyum, hareket ve konfor hakkında bir tartışmaya dönüşür.

Şimdi düşünüyorum da, ben onlar muhtemelen motosiklet giyim bu önemli yönünü mükemmel görünüşte hiç bitmeyen bir arayış, bu konu ile saplantı konum söyleyebilirim.

zorlu koşullarda son uzun mesafeli sürmek uyarlanmış ve ne denilebilir "jenerik" uyum arasındaki farka tanıklık.

REV'IT! Defender GTX motosiklet ceketi ve pantolon hem daha belirgin bir şekilde farklı uygun Firstgear Rainier ceket (yorum) ve pantolon (inceleme) Escape biz değerlendirme amaçları için ileri ve geri takas edildi.

boyutu büyük Defender ceket mükemmel bir uyum gibi hissediyor ve ben genellikle boyutu büyük alır. REV'IT! giyim genellikle diğer markalara göre daha sıkı uyacak ve bu tasarım gereğidir.

benim şekil için özel olarak dizayn edilmiş gibi Defender hissediyor, ama aynı zamanda özel değil gibi biraz garip bir şekle sahiptir Rainier ceket, daha rahat hisseder.

Ama bile rahat bir oturuş, beden ile Defender ceket hareket eder ve uyum yakınlığı birçok amaca hizmet eder.

Birincisi, gerektiğinde yerinde zırh ve koruma tutmaya yardımcı olur.

İkincisi, içinde şekillendirme hava ceplerinden ve aynı zamanda girmesini rüzgarı önlemeye yardımcı olur; sıcaklık istinat yaklaşık olarak etkili değildi Firstgear Escape pantolon, bir büyük fark.

Defender GTX şekilli uyum da kendi içinde konfor faktörü ekler, hızda hakkında da şişmiş alıyorum ceket ve pantolon önlemeye yardımcı olur.

Bir keresinde etrafında flapped kadar çok ben gidonun istenmeyen hareketini koyarak kollarıyla bir ceket vardı. ekstra çaba o eski hızlı, uzun mesafe sürme alır ya da kontrol etmek için alır.

REV'IT!  Defender GTX Ceket - Kol Eksperleri
REV'IT!  Defender GTX Ceket - Bel Ayar
 
Shell Ayarlama Sistemi
Fakat en önemlisi, uygun defans GTX gerçek bir 4 mevsim giysi olarak kullanılmak üzere sağlar.

Birçok motosiklet ceketleri - onların "çuval" uyum ile özellikle az pahalı sürümleri - bir boyut gömlekleri kaldırıldığında veya daha fazla kazanç.

Defender ceket hala kaldırılmış gömlekleri ile yaz aylarında iyi uyan anlamına gelir belki 1/2 boyutu, kazanır.

Adjusters bazen hafife alınır, ama sadece ceket onlara sahip söyleyerek uğruna bazı ayarlayıcıları atma bundan daha fazlası var.

Fikir gömlekleri kaldırılan olduğunda, ceket kabuk tam kaldırıldı parçalar için telafi etmek için kesilmiş olabilir, böylece ayarlayıcıları tasarlamaktır.

Çok fazla ceketler temelde yararsız ayarlayıcıları var.

Defender GTX kabuk bunu engellemek için kol bir ikincil çırpıda ayarlayıcı ile birlikte yan ve kollarında düzgün tasarlanmış ayar sistemine sahiptir.

Bu henüz Defender GTX ve daha az türleri gibi yüksek kaliteli ceket arasındaki farklar başka biri.

yaka REV'IT kullanır! Ayarlanabilir ek sistemi; ek yaklaşık 40 mm kapsayan pozisyonları aralığında yer sağlar yaka sağ tarafında bir alıcı yer almaktadır.

yakanın sol tarafında uygun ek bileşen vardır ve bilezik de kaplamadaki dışına tutturulan bir ilmek ve kanca, açık sabitlenebilir.

yaka astarı (aşağıya bakınız) izolasyon Exkin iç kullanılan aynı yumuşak mikrofiber malzeme ile kaplı olduğu.

Sonuç: Defender GTX Ceket Kabuk
Bunlar Defender GTX ceket ana farklardan bazıları şunlardır - şeyler için ekstra ödeme ediyoruz. fark yaratıyor şeyler.

Bu biraz bir seçme gibi ... en Akıllı ForTwo üzerinde bir Mercedes E-Serisi diyelim. Her ikisi de sizi hedefinize alırsınız, ama çok daha güvenli, daha rahat ve Merc daha lüks hissetmek için gidiyoruz.


▪ Isıtmalı Giyim ▪ Isıtmalı Sapları
REV'IT! Defender GTX Ceket Shell Detayları
nereden başlayacağınızı bilmek zor olduğunu Defender GTX o kadar çok detay vardır.

Biz eğer sen Defender GTX iyi ölçmek için atılmış soğuk sonbahar sıcaklıklarının, bir bonus ile birlikte iyi bir ıslak hava egzersiz kıyafet vermek için iyi bir fırsat bir çift vardı.

Özellikle biz son birkaç yıl boyunca Doğu kıyısında burada yaşadım on-ve-off kuraklık, motosiklet dişli değerlendirirken yağmur sürmek planlamak için her zaman mümkün değildir.

Ancak iki Nor'easters rüzgar çok ve oldukça sağanak yağmur ile, son zamanlarda içinden vurma geldi ve biz bilinçli REV'IT ile yola! Defender GTX ve Firstgear Rainier kıyafetler bunlar nihai işkence testinde neler yapabileceğini görmek için.

Her ikisi de su geçirmez edildi - Rainier için aslında sürpriz - ama REV'IT! Dişli kesinlikle özellikle pantolon daha sıcak ve daha rahat hisseder.

Defender GTX ceket ve pantolon dış kabuk kumaş üzerine Teflon kaplama görünüşte bir iş yok.

şiddetli yağmur aracılığıyla 140 mil binmek sonra bu ve - ben Firstgear incelemede değinildiği gibi, biz küvet üzerinde kurutun giysiler asılı ve kumaş sadece yaklaşık 2 saat sonra neredeyse kuru hissettim çok şaşırdık.

Bazı insanlar su absorbe shell ceket kumaş olan saplantı görünüyor. bir plastik yapmak, böylece ceket üzerine giymek için ucuz bir yağmur takım elbise satın almak ve tüm set olacak tek malzeme sağlar. Ve sıcak ve yapışkan.

Burada gerçek kriter kadar su binici kadar alır nasıl. Bu durumda, bu sıfırdır. Defender GTX kabuk altında ve fermuar arkasındaki çift üst üste flep arkasında, her şey toz gibi kuru kalmıştır.

Bu Gore-Tex Performans Shell gerçekten çalışıyor demektir.

Performans Shell Gore-Tex yapar en iyi su geçirmez gömlekleri biridir; REV'IT! Everest GTX o ve Defender arasındaki temel farklardan biri olan dış kabuk, üst-of-the-line Gore-Tex Pro Shell Armacor 3-katmanı kullanır.

Defender GTX kullanılan Gore-Tex Performans Shell astar 3 katmanlı versiyonu; 2 katmanlı türü de var. diğer bir deyişle mühürlü, - dikişler de lazer veya bağlı ısı vardır.

nefes alabilir Gore-Tex teknolojisi ayrıca hiçbir iç nem birikmesi, yani sıcaklık artışı bile, ben altında terli gelmiyordu anlamına gelir.

Gore-Tex giyim ve REV'IT kendi adının kullanılmasıyla ilgili çok telaşlı! Gore-Tex lisans almak için imalat prosedürlerine sağ aşağı her şey için test ve denetimler her türlü geçmek zorunda kaldı.

Defender GTX ceket "Kuru You Keep Garantili" ile geliyor Gore-Tex doğrudan garanti , onlar üründe ne kadar emin olduğunu.

Garanti "devletler Eğer su geçirmezlik, rüzgar geçirmezlik veya Gore-Tex dış giyim nefes tamamen memnun değilseniz, biz, tamir yerine ya da satın alma bedelini iade edecektir ."

Yani satın alma fiyatı olarak eklemek - Size böyle bir garanti vermek satın alabileceğiniz birçok diğer motosiklet ceketleri yoktur.

REV'IT Daha! Bizim Gore-Tex ortaklık REV'IT! Gore-Tex Motosiklet Giyim Önizleme ve haber REV'IT! Gore-Tex Test Ekibi prototip REV'IT test etmek için kullanılır! Dünyada bisikletçi ile Gore-Tex ürünleri.

REV'IT!  Defender GTX Ceket - Arka Tahliye

 
Kaldıkları Sıcak ve Soğuk

Exkin Yalıtım Liner
REV'IT! Bir süre kendi ceketler astarın yalıtım Exkin markası kullanıyor vardır. T

onun "kabarık", henüz ince hissediyor hafif astar olduğunu. Gerçekten çalışır ve muhtemelen motosiklet dişli için mevcut en verimli olmayan ısıtmalı gömlekleri biridir. Önünde boyunca bir çok yumuşak mikrofiber malzeme ve boyun kenarlarında ile kaplı.

Gösterildiği gibi liner kolayca ceket kaldırır Bölüm 2 YouTube videosu.

REV'IT! şimdi çok daha kolay, aynı zamanda boyun ve manşetleri de bir çırpıda olan gömlekleri, yüklemek için yapar, fermuar ve ekleri renk kodlu etti.

Defans GTX Exkin astar kaplamadaki kendisi ya da yalıtıcı kaplama bağlı sağlar fermuarlar çift set sahiptir.

ceket kaldırıldı gömlekleri ile bir kabuk olarak tek başına Aşınmış 1) olabilir, çünkü bu ceketi bir esneklik verir; 2) Sadece su geçirmez astar ile; 3) Sadece Exkin liner ile; 4) Her iki gömlekleri ile.

ceket kabuğunun iç, bu arada, güzel bir yumuşak his örgü ile kaplı, bu yüzden hatta basit bir tişört giyen rahat hissediyor.

Bizim yağmur / muson sürmek sırasında, kasten herhangi bir termal veya rüzgar geçirmez iç çamaşırı giymedi. Ben pamuk undershorts ve T-shirt ve ince pamuklu uzun kollu balıkçı yaka sadece bir çift giydi.

Ben mükemmel sıcaktı ve ben düşük 50 '(Fahrenheit) sıcaklık ve vurma yağmur yüksek 40' düşünmek gerçekten şaşırtıcı süre boyunca, kurutun.

REV'IT!  Defender GTX Ceket - Ön Tahliye
Havalandırma
Defender GTX dört mevsim ceket olarak tasarlanmıştır; Bir görev görünse kadar kolay değil. Kışın soğuk ve yağmura karşı koruyan bir ceket kabuk genellikle yaz aylarında çok sıcak hissedeceksiniz.

Yani bu dikkatli tasarım ve yapım teknikleri devreye girer başka bir alandır - mühürlü dikişler ve su geçirmez cepler ve fermuarlar gibi özellikler.

Başka bir mühendislik hile sızıntı olmadan çalışmak delikleri tasarlamaktır ve bu henüz daha yüksek kalitede ceketinin maliyeti ekleyebilirsiniz bu farklılıkların başka biridir.

Defender GTX üst göğüs eşsiz bir havalandırma sistemine sahiptir. Her iki tarafta delikleri yukarı katlanmış ve metal ile güvenli olabilir, bir kumaş flep ile kaplıdır Fiocchi (İtalya) enstantane.

Bunu yapmak REV'IT ortaya çıkarır! "3D" ağ gözü, daha iyi dolaşım izin vermek için vücuttan ofset örgü tutarak hava akımının büyük bir hacim sağlamak için tasarlanmış bir kalınlıkta gözenekli.

Bu mükemmel yoluyla geri izlenebilmektedir bir evrim geçirdiği bir sistemdir REV'IT! Sirocco ceket (inceleme) , tasarım son sürümünü sahip Defender GTX ile Cayenne Pro ve diğerleri.

Gerçekten çalışır ve geniş sadece birkaç milimetre açan basit bir fermuarlı havalandırma karşılaştırıldığında çok büyük bir yüzey alanı açar, çünkü bence mevcut en zeki havalandırma tasarımları biridir.

Defender GTX ayrıca arka bulunan iki dikey delikleri vardır; Bu, yaklaşık 8 "(200 mm) uzun arka her iki tarafında yer alan ve naylon örgü ile kaplı.

Hava açık delikleri tüm binmek için çok soğuk olmasına rağmen, ben gömlekleri kaldırıldı ve ön ve arka delikleri açıldı ve sistem mükemmel havalandırma sağlar.

3D örgü göğüs karşı iterek kumaşı tutmak için çalışır ve bu ceket içine geçmek için havanın büyük bir hacmi sağlar.

Arka havalandırma alçak basınç bölgesi vardır ve bu ceketi içinden ve bir motosiklet kaskı havalandırmak için kullanılan yönteme benzer arka çıkardı ediliyor gibi hava hissediyor.

ceket ya ön cebinde içindeki iki gizli ön delikleri içerir.

Evet, bu prototip Defender GTX ceket bakıldığında Ürdün Levitt onları bana gösterene kadar gizli kaldı "gizli" delikleri vardır Bölüm 1 ve Bölüm 2 YouTube videoları.

Defender GTX her kovanın alt yarısında boyunca yer alan delikleri bir daha kümesi vardır. Bunlar daha önce görmedim bir Çeşidi çok ağır YKK kilitleme fermuar ile kaplıdır.

yukarıdan aşağıya veya aşağıdan yukarıya doğru ya fermuar çekme yaylı ve iki yönlü havalandırma açıldığında yerine oturana.

Bu havalandırma çok (28 cm) "11 uzun ve eldiven eldivenden uyması için bazı kolluklar de sivrilen izin yaklaşık 3/4 aşağı manşet yoldan mesh ile desteklenmektedir.


Defender GTX Depolama

Cepler - Dış
Defender GTX az cepler için bazı üreticiler tarafından kullanılan "daha iyi" tasarım felsefesi ilginç bir anahtarı istedi Cayenne Pro sahipleri gelen geri bildirimlere dayanarak, yeni bir cep düzeni vardır.

farklılıklar Cayenne Pro üzerinde bulunan iki alt kargo cepler Defender GTX dikey fermuarlı iki el sıcak cepler tarafından değiştirildi vardır.

üst göğüs cepleri Gore-Tex su geçirmez astar, bir kat üzerinde flep ve altında su geçirmez bir fermuar ile, şimdi daha büyüktür.

Ben kasten yağmur sürmek sırasında diğer bir cep ve cep telefonu benim cüzdan koymak ve her ikisi de tamamen kuru çıktı, bu yüzden bu cepler çalışır.

Onlar da bazen açmak için iki eli gerekli Cayenne Pro kullanılan alt kargo cepler, daha kolay erişim için olduğunu düşünüyorum.

Ceketin arka gömlekleri veya diğer dişli tutabilir büyük bir depolama cebi vardır.

Bu "karşısında ve 9" yaklaşık 16 derin (40 23 ile cm) büyük bir cep ve hatta katlanmış ve gerekirse cep tombul izin tarafında genişleme pileler dikilmiş oldu.

iç cepler
Exkin ceket astarı dikey fermuar kapsamında üst göğüs iki tarafında bir cep vardır. Gore-Tex Performans Shell Gore-Tex malzeme ile yapılmış sağ tarafta kapalı bir cep vardır, bu yüzden de su geçirmezdir.

Defender kabuk da sol göğsünün içinde yatay bir cep vardır.

Koruma, Dolgu ve Zırh

SAS-Tec Marka Koruyucular
REV'IT! Yüksek kaliteli kullanan SAS-Tec GmbH marka yüksek uç ceket ve pantolon - ( "Sicherheit aus Schaum" veya Köpük Sistemleri Güvenlik Köpük / Güvenlik SAS) koruyucuları.

Defender GTX omuz ve dirsek SAS-Tec koruyucuları vardır.

Ceketin uyum yerinde zırh tutmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır ve koruyucuları kavisli ve (d3o koruyucuları SAS-Tec zırhını karşılaştıran fotoğraflar için Firstgear Rainier ceket inceleme) ayrı ayrı sol ve sağ tarafını uyacak şekilde kalıplanır.

ceket ince EVA geri köpük pedi vardır ve cep bir $ 44,99 seçenek isteğe bağlı SAS-Tec geri koruyucusu uyacak şekilde tasarlanmıştır.

REV'IT!  Defender GTX Ceket - Yansıma

 
Çeşitli Özellikler

Yansıtabilirlik
Defans GTX geri göğüs, kollar ve üzerinde bulunan 3M yüksek yansıtıcı malzeme şeritler vardır. Malzeme çok ince ve su direncini artırmak yardımcı dikiş olmaksızın kabuğun gövdesine üzerine kapatılır.

Sen ışık çarptı malzeme gerçekten çıkması yukarıdaki fotoğrafta görebilirsiniz.

Kol Manşetleri
Yukarıda açıklanan kol delikleri manşet ayarlama sisteminin bir parçasıdır. ağızları, aynı zamanda ayarlama için kauçuk kaplı şerit ile kanca ve ilmek uzun bir bölüm vardır.

Ayrıca, yukarıda tarif edilen daha kısa uzunlukta örgü astar içeren sistem, daha sonra fermuar alt kısmı, hızlı giriş ve çıkışa izin vermek açılır ve hortumlar sürücünün tercihine ayarlanmasını sağlar.

Bu kanca ve halka kayışı ceket giyildiğinde her zaman yeniden ayarlama gerekliliğini ortadan kaldırır ve aşınma ve kanca ve döngü gözyaşı kaydeder.

W BW Opinionator: REV'IT! Defender GTX Ceket
Seçtikleri ...    ... Ve Tavalar.
Üstün genel kalitesi.
yırtılmaz koruma ile rahat yumuşak hissediyorum kabuk.
Styling uygun tamamlar ve tersi.
su geçirmez Garantili.
SAS-Tec zırh ve Superfabric.
Sırt koruyucusu isteğe bağlıdır.
Sonuç
REV'IT! Defender GTX ceket üretiminde hala çok popüler Cayenne serisi, bir layık yükseltme.

Defender REV'IT üstündeki eskiden Cayenne Pro, yukarıda yeni bir boşluğu doldurmaktadır! ceket ürün yelpazesi ve yeni nihai no-uzlaşma REV'IT yeni Everest GTX! ceket.

Biz sıcak havalarda giymek Defender GTX yoktu, ancak, deneyim mükemmel bir dört mevsim ceket yapacak (sahibi geribildirim ile birlikte) söyler.

Bu su geçirmez kanıtlanmış ve garantili Gore-Tex tarafından ve Exkin liner hafiflik ile sıcaklık sağlayan neredeyse büyülü oluyor.

Gerçekten güzel bir standart ek olurdu geri koruyucusu dışında, bu ceket nitpick fazla bir şey yok. Evet, fiyatı yüksek görünebilir ... ama gerçekten mi?

Bir Defender GTX satın almak ve dört mevsim kullanılabilir ve kalite ve en yüksek koruma seviyesi vardır edilebilir gerçekten su geçirmez ceket alabilirsiniz.

Yoksa aynı fiyata ya da daha fazla daha az kaliteli iki kıyafet almak ve muhtemelen hem de uzlaşmalar ile sona erebilir.

high-end, sağlam, "profesyonel" tarzı motosiklet giyim ve Defender GTX için bir pazar kesinlikle var kesinlikle bu kalıp uyuyor. Ben kesinlikle tavsiye.

Sonraki: REV'IT! Defender GTX Pantolon İnceleme   |  w BW REV'IT! Giyim Yorumları


Üretici: REV'IT!    Liste Fiyatı (2012): 699,99 $
Renkler: Kırmızı, Siyah veya Tan ile Siyah veya Beyaz.    : Made In Endonezya
Boyutlar: S-3XL    İnceleme tarihi: Aralık 2010
Not: Bu bir perakendeci, distribütör veya üretici tarafından sağlanan Öğe Şartlar ve Koşullar .


► Yorumunuz ve Öneriler


Yorumlar en yeniden en eskiye sıralanır. 
Bkz Yorum göndererek ilgili ayrıntılar .
"JC" (02/11) Gönderen:   ! "Şimdi benim REV'IT yaklaşık 700 mil olduğunu Defender GTX ceket Ben onunla benim deneyim hakkında işitme takdir düşündüm.

toplamı ben motosiklet benim kırk küsur yıldır ben böyle kaliteli sürme dişli bir parça yoktu demek gerekir.

Neyse ki, onu giyerek ben henüz yağmurda basmış değil, bu yüzden onun ıslak hava performansı üzerinde bir yorum var.

Ancak, Batı, Kuzey Carolina burada Spring hava ı Defender yaşadım hafta içinde 40 ila 70 derece arasında değişen sıcaklıklar üretti.

40 derece yerinde gömlekleri ile ceket Ben ateşli bir astar ile yalıtılmış astarı yerine bekliyorlar ama çok rahat, ne zaman 30s içine sıcaklıklar daldırma.

İki gün önce bir parlak güneşli 70 derece çıkardı. Her iki gömlekleri kaldırıldı ve delikleri açılmış ve hatta benim gezi bisikleti tam bir kaporta arkasında çok rahat.

Benim yorumların hiçbiri yukarıda olsa da, detay, yenilik, kalite ve bu ürünün şık iyi görünüyor özellikleri sayısız dikkat hitap etmektedir. Ben de çevre ve yol korunuyorum bilerek birçok mil için giyiyor olacak.

Bu ceket yaptım harika inceleme için çok teşekkürler. Bu olmadan ben bir motosiklet giysi olabilir ya da neden bunun üzerine 750 $ harcama değerinde olacağını nasıl iyi bilinen asla. "
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.