Revit Dominator Mont Hakkında Yorumlar
Yepyeni REV'IT! Dominator GTX Mont henüz Hollanda merkezli şirketin en yüksek özellikli ceketi. Iken diğer üst-of-the-line REV'IT! Ceket 80/20 turne / macera pazarı hedefleyen, Dominator GTX oranını döndürür. 

Bu Dominator GTX seviyor ile rekabet etmek için tasarlanmıştır anlamına gelir Rukka Armaxis (inceleme) fiyat ve pazar yerleştirme ve diğerleri. 

Bu rekabet gibi ceket kıyasla daha düşük derecededir bu yüzden Dominator GTX hala, ancak, onun turne köklerini gösterir Klim Badlands Pro (inceleme) . 

Biz ne zaman bu inceleme REV'IT sonrası üzereydik! ceket birkaç son dakika ayarlamaları yapmak için lansman geciktirdi. Bu şirket için böyle önemli bir sürüm olduğu için, onlar her şeyi doğru olduğundan emin olmak istedim anlattı. 

Bu sayfadaki içeriğin tüm o küçücük akıllı telefon büyük bir masaüstü (900 piksel max) den daha fazla veya daha az şey aynı görünüyor yapmak gibi küçük 300 olarak piksel aşağı yeniden boyutlandırmak gerekir. Biz kirli aşağı ve-bir yaklaşım alıyorsun, bu yüzden bir kaç tuhaflıklar var olabilir. 

Bu sayfayı çalışan CSS (Cascading Style Sheet) eski formatta diğer webBikeWorld sayfalarına müdahale, ancak bir sorun keşfetmek varsa bana bildirin lütfen olmamalıdır. Ben de bu yeni formatta üzerinde görüş hevesle ilgileniyorum. 

4.000 sayfalar webBikeWorld çevrimiçi olmuştur yaklaşık 16 yıl boyunca yayınlanan ile, modern standartlara her şeyi getirmek için anıtsal bir görev olacaktır. 

O zamanlar hiçbir akıllı telefonlar ya da tabletler vardı; Hiçbir Google Chrome ve Internet Explorer 6 moda oldu. Önümüzdeki ana sayfası için yeni bir duyarlı tasarım üzerinde çalışıyoruz. Her zaman olduğu gibi, derinden destek için teşekkür ederiz. Keyfini çıkarın! -- Editör. 

SİZİN ALMAK ▪ REV'IT! Motosiklet Giyim RevZilla ve Yardım Desteği Bu Link ile web BikeWorld! 

GTX Gore-Tex araçları Dominator GTX ne alır var mı? Bu sadece olabilir ... ama ilk şey ötesinde almak gerekecek: maliyet. Ama bir saniye için o kapalı tutayım. 

Ceketin özellik seti dahil bir geri Seesoft CE Seviye 2 Tip RV koruyucusu insert (nihayet!) ve çok daha fazla birlikte satın alabileceğiniz en teknik Gore-Tex membran bazlı dış kabuk dahil kapsamlı. 

Dominator ileri biniciler ve REV'IT kapsamlı girdi sonucudur! şirkete göre müşteriler. 

Yani "GTX" atama "Garantili Su Geçirmez" vaadi ile birlikte satın alabileceği en iyi Gore-Tex para demektir Dominator GTX için 2015 yılı için şirketin en üst düzey ceket gibi, Gore-Tex sağlıklı bir topak anlamına gelir ve. 

Dominator GTX önce görmedim Gore-Tex kumaşlar ilginç bir kombinasyonunu kullanır. 

omuz ve dirsekler de Superfabric gibi belli belirsiz görünüyor onun "kaplı noktalı desene" ile aşınmaya dayanıklı olduğu iddia var, üç katmanlı Gore-Tex "Pro Talisman" su geçirmez kumaştan yapılır. 

ceket ana gövde dış kabuk ve ayrı bir su geçirmez astar gerektirmeden dış tabakaların,% 100 su geçirmez koruma için iç kaplama bağlı su geçirmez / hava membran anlamına Gore-Tex Pro kumaş, yapılır. 

SİZİN ALMAK Motosiklet Giyim, Kask, Eldiven, Boots ve Dişli Bu Link ve Yardım Destek ile web BikeWorld ! 

REV'IT! Aquadefence VCS Sistemi "3D" tırnaklardan ve Fidlock manyetik ile Aquadefence VCS "soyularak açılan" delikleri: inşaat bu tip bazen emme delikleri ile tehlikeye edilebilir olsa da, Dominator GTX biz iş en iyi ön havalandırma sistemlerinden biri olduğunu düşünüyorum vardır tespit sistemi. 

Fidlock sistem mıknatıs bir arada ve bir çırpıda (cinas) açılması tek elle delik yapmak için bir yakalama kullanır. 

REV'IT! onların Aquadefence birkaç yıldır sistemi havalandırma gelişen olmuştur; biz ilk ona bildirilen REV'IT! 2012 İlkbahar / Yaz giyim sanatçısını (rapor) . 

Menfez takmalı tarafında büyük fermuarlar sonra yukarı havalandırma köşe soyma, tek elle olacak ve "U" şeklindeki catch içine Fidlock manyetik yazı ekleyebilirsiniz. 

3D örgü sistemi suyu tutmaya yardımcı olur hava ve havalandırma çevre üzerinde büyük vinil soğukluk conta dolaşmaya yardımcı olur. 

Kullanımı kolay ve biz denedim diğer herhangi bir ön havalandırma sistemi hakkında daha iyi çalışır ve delikleri kapandığında, ceket su geçirmez bütünlüğü bozulmadan kalır. 

Yeni REV'IT! 2012 standardı: SEEFLEX koruyucuları revize EN1621-1 buluşuyor. AL DİŞLİ de web BikeWorld GARAJ SATILIK! 

Gibi yeni giyim, kask ve aksesuarları 
kullanılan w BW süper indirimle yorumları! Seeflex CE Seviye 2 Omuz ve Dirsek Koruma 2012 standardı: Dominator GTX yeni Seeflex CE Seviye EN1621-1 sertifikasına sahiptir omuz ve dirsek 2 koruyucularını içerir. 

Seeflex koruyucuları REV'IT göre, "ne olursa olsun sıcaklık ve hava koşullarına etkisi en yüksek düzeyde koruma sağlamak üzere" gelişmiş bir ofset yapısal şekli ile "SEEFLEX2925" bileşik (aşağıdaki resimde) yapılmış yeni bir tasarım var! . 

açık şekli genişletmek ve yaymak ve uzak binici enerji yükünü boşaltmak için, darbe sırasında çökmesi için tasarlanmış, koruyucuları diğer türlerine göre havalandırma geliştirmeye yardımcı olur. 

CE Seviye 1 ve Seviye 2 Seeflex koruyucuları test edilmiş ve + 40 ° C ve -10 ° C arasındaki onaylanan koruyucuları, yani T + ve T- sıcaklıklarda CE Düzey 2 standardını karşılar 

EN1621-1 içinde: 2012 standardı iki test alanlar vardır: Tip A ve Tip B (Daha fazla bilgi için bu webBikeWorld raporunu okuyun CE Sertifikalı ve CE Onaylı arasındaki farklar ). 

Seeflex koruyucuları amaçlanan kullanıma bağlı olarak, her iki alan için kabul edilebilir. CE Düzey 2 koruması sağlarken Bu (örneğin kadın giysiler içinde) küçük koruyucuları kullanmak için izin verir. 

Dominator GTX ayrıca bir Seesoft Düzey 2 arka koruyucusu içerir. Çıkarılabilir bel / böbrek kemeri yerine geri koruyucusu tutmaya yardımcı olur. At Gear satın almak Twisted Throttle 
Bu Link ve Yardım Destek ile web BikeWorld ! Seesoft CE Düzey 2 Geri Koruyucu Ekle Dominator GTX ayrıca bir Seesoft CE Düzey 2 geri sertifikalı koruyucu eki ile birlikte geliyor. yani tüm diyebiliriz "Evet!". 

Biz REV'IT adamcağız oldum! Özellikle high-end ceketler - kendi ceket daha iyi sırt koruma içerecek şekilde. 

Şirket sahibi bu yana Tryonic (Rapor) ve (şimdi ve Seeflex) Seesoft markalar, sadece ceket CE oranlı geri koruyucusu dahil ederek bir-up rekabete (zaten bize) mantıklı. 

Sen Dominator GTX Yarış deri bir dizi dışında bir şey bulacaksınız koruma en yüksek düzeyleri hakkında sahip olduğu zaten görebilirsiniz. Ama bekleyin - dahası var! 

Seesoft Tipi RV geri koruyucusu ceket (fotoğrafın üzerinde) arkasında bir "3D" örgü cep içinde uyuyor. 

3D örgü arka koruyucusu ve konfor fazladan bir düzeyi ekler sürücünün arkasına arasında bir soğukluk mesafeyi oluşturur. 

bu yeterli değil ve eğer sistem koruyucusu cebinden arkaya çalışan ve kanca ve döngü geniş bir alanla verdiği bir "böbrek kemer" veya bel kemeri içerir. Bazı arka desteği eklemek için değil sadece hizmet vermektedir ama o da yerine geri koruyucusu tutar. 

Özünde, bu anlamda çok büyük bir miktar yapar melez tam arka koruyucu / arka koruyucu insert sistemidir. 

Biz sistemin bu tür daha fazla REV'IT uygulanan umut! ve - her yerde motosiklet güvenliği için, ceketler diğer markalar - biz bunu söylemek cesaret. 

Satın Posi-Lock Konnektörler! 
On w BW Posi-Lock Satılık Page Birçok yeni tasarımlar mevcut! 
Daha Dominator GTX Detaylar Dominator REV'IT var! Her binici için en rahat pozisyonda bel ayarlayıcılar bulmak için aşağı kanalda çalışan ve yukarı hareket ettirilebilir veya ayarlanabilir bel askıları. 

Biz aslında, eldiven giyen ve deri eldiven tarafından sağlanan ekstra kavrama aslında bir ilk olmak olan, ayarlamak için kolay askıları yapar yukarı ve aşağı askıları hareket başardık! 

ceket, aynı zamanda REV'IT için hazır! Challenger bağlantı fermuarlı iç eklenebilir yelek eki, soğutma. 

Dominator de için konnektörleri ile donatılmıştır REV'IT! HV Bağlayıcı Yelek (inceleme) , gece kullanımı için bir yansıtıcı çıkarılabilir dış yelek. 

bir all-out macera-touring ceket gibi, Dominator GTX de REV'IT takılabilir! Macera boyun brace. 

Biz sırasında bu bir gösteri vardı REV'IT! İlkbahar / Yaz 2015 sanatçısını (Önizleme) ; boyun brace sen ve kapalı ceket alıyorsun ceket kalır. 

w BW slayt gösterisi: REV'IT! Dominator GTX Ceket 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Styling, dikiş ve İnşaat Dominator GTX genel stil klasik REV'IT olduğunu! ilk webBikeWorld dünyaya tanıtıldı stil geliştikçe REV'IT! Cayenne ceket (inceleme) dönerken 2005 Ağustos ayında, (!). 

Bizim Dominator yakın bir üretime hazır örnek oldu ama bu fiyata (Evet, biz buna alıyoruz) için olması gerektiği gibi dikiş ve panel inşaat genel kalitesini üst-çekmece oldu. 

Biz daha fazla bu konuda yorum yapmaktan Dominator bir üretim versiyonu için beklemek gerekecek; Mart 2015 tarihi itibarıyla, ceket hala perakende zincirinde REV'IT böyle değildir! onların çıkış tarihi hakkında biraz erken olabilir. 

Belki de bu Sonbahar / Kış 2015 ürün olmalıydı ... 

Fit ve Haşıl Bu Dominator GTX büyük bir boyutudur ve beklendiği gibi uyuyor. Bu fotoğraflarda gösterilen model 44 "göğüs sahiptir. Ceketler 3XL erkekler M arasında değişen boyutlarda satışa sunulacak. 

REV'IT! ceket boyutlandırma bizim birçok önceki dayanarak, doğru olmuştur REV'IT! giyim yorum . 

Cepler Dominator ön ve arka ceket alt kısmında, su geçirmez cepler içeren cepler tam bir dizi vardır. 

ön cepleri geride elle ısıtıcısı bulunur. placket üstte boyunca değişiklik veya kimliği ve ekstra cepler için bir kol cebi var. 

Arka o gizemli parçaları ile seyahat ederken belgeleri saklamak için bir "gizli" cebi var. Biz nerede olduğunu söylesem, bu bir sır olmaz, bu yüzden sahipleri için bu kadar bırakacağım. 

Yansıtabilirlik Dominator de son derece yansıtıcı bağlı arka cephesinde şeritler ve iki tarafın bol vardır. lamine şeritler markasız ama gördüğünüz gibi onlar gerçekten, kamera flaşı ile pop. 

Ayrıca reflektif malzeme şeritleme not edin; Bu REV'IT belirler! GTX (Gore-Tex) giyim. 

Maliyet ve Karşılaştırmalar Sadece referans için, biz inceledik diğer high-end ceketler bazı özellikleri karşılaştırarak yukarıdaki matris araya koymak ve burada devam eder. 

$ 1,249.00 listeye, Dominator GTX en pahalı REV'IT olduğunu! bugüne kadar bugüne kadar ceket. Pahalı bir ceket ve çevresinde hiçbir yolu yoktur. 

Buna değer mi? Her zamanki gibi, bu cevaplamak için imkansız bir sorudur. 

Birçok 13-100-kova motosiklet ceket alay, ama orada, inan bana elimizdeki e-posta ilgi seviyesine göre, bunu ödemek ve bayi rafları vurmak için ceket sabırsızlanıyorum kime birçok Alınan. 

para bu tür emsal olmadan değildir. 

Dominator GTX $ 1,299.00 ile doğrudan rekabet Rukka Armas (inceleme) ve her ikisi de yıpranmış olan, biz ultra ceket dosh bu tür ödemesiydi olsaydı Dominator ile gitmek olurdu. 

Dominator daha iyi görünüyor ve onun lehine çok büyük bir faktördür Burada gösterilen açık gri renkte, içinde kullanılabilir. 

Dominator ayarlamaları ve kol tasarımı bizce de Rukka daha iyi bir tasarıma sahip, daha yararlıdır. 

Ancak, Rukka kendi lehine bir başka faktör onların giyim, üzerinde beş yıllık garantiye sahiptir. Ayrıca, Rukka, görünüşte sonsuza nerede REV'IT gelişmiş macera dişli bu tür yapıyor! oyuna oldukça yenidir. 

Ve, Dominator GTX üretim versiyonu hala bu yazı olarak mevcut değildir, bu nedenle tüm bu biraz tartışmalıdır. 

Sonuç Biz size nihai bir cevap vermek için Dominator GTX bir üretim versiyonu sıkın kadar beklemek gerekecek. 

REV'IT! çok sürümü ile gecikmiş ya da İlkbahar / Yaz 2015 yerine Fall kadar bekleyen Dominator ilan yol çok iyimser olmuştur ya. 

Ben ceket ile bizim zaman kısa olmuş olabilir söyleyebiliriz, ama tatmin edici oldu. 

Yeni Seeflex koruyucuları ile yüksek zoot Gore-Tex Pro kabuk ve arka koruyucu kombinasyonu elemanları ve çevre hem koruma mükemmel bir duygu verir. 

styling özellikle Rukka anti-styling ve siyah renk hakimiyeti ile karşılaştırıldığında, adventuring ve turne sofistike bir üstlenmek, ayrıca işareti vurur.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.