Revit Flatbush Ceket Hakkında Yorumlar
REV'IT! Flatbush mont klasik modern bir monttur

Bu mont "sade basit" tasarım teması ile yumuşak ve esnek tam inek derisinden yapılır.

Ama bu süssüz dış tasarım altında ciddi koruma için SAS-Tech omuz ve dirsek "zırh" yatıyor.

Flatbush mont de opsiyonel tip RV sığabilecek geri Seesoft koruyucusu cebi mevcut.

Mont Koyu Kahverengi ve aynı zamanda gösterilen camel renk mevcuttur.

Aynı zamanda ceplerin tam bir dizi ve bir T-shirt üzerinde kolay giyilip için pürüzsüz olarak ipek astar bulunmaktadır.

Yeni REV'IT! Kentsel sanatçısını bayi raflar çıplak soyma, müşterilerin dünyada sıraya edilmiş o kadar popüler olmuş ve bu eğilim kesinlikle devam edecektir.

Ben Hollanda merkezli şirketin kentsel sanatçısını bildirilen 2014 Sonbahar / Kış REV'IT! Önizleme bu yılın başlarında ve sahibi cevap bekleyen olmuştur, şaşırtıcı hatta REV'IT!

Doğal olarak, bu önümüzdeki yıllarda serisini genişletiyor anlamına gelir.

Ve neden olmasın? Bu arada, motosiklet için tasarlanmış ve sahiptir, bu iyi görünümlü, şık kıyafetler giyen "gizli" güvenlik ve koruyucu özellikleri sadece mantıklı.

Çeşitli yeni teknolojiler istihdam edilmiştir ve biz şimdi kot pantolon, eldiven ve "Boy Racer" görünüm ve billboard gibi logo geliştirmeleri olmadan şık ve koruyucu hem de mont var. Bunun için çok şükür!

REV'IT! 2014 için kentsel sanatçısını Redhook deri mont ve hat aynı zamanda erkekler hem de kadınlar için Roamer mont içeren seyir biraz daha kafe yarışçı ile birlikte, retro modern / Flatbush deri mont içerir.

hepsi yapan kişiler konum ve tüm yüksek kaliteli malzemelerden yapılır çünkü birini seçerek, gerçekten çok zor bir önermedir.

Rev'it Flatbush mont


REV'IT! Flatbush mont Detayları
Flatbush mont gereksiz süslerini ve süslemeler en aza indiren bir şık ve basit bir dış ile, retro ve modern stil onun karışımı ile tanımlanır.

Ince REV'IT! Dışında triskelion omzuna dikiş ile kabartmalı logosu, bu mont de güzelliği olan pürüzsüz ve basittir.

Ben genellikle koyu renkli deri mont tercih, ama Flatbush biraz zıt hafif gölgede onun hassas uygulanan dikiş ile bu "Deve" tan rengi mükemmel.

deri standart günlük dana motosiklet montu yolu farklı bir yumuşak "el" ile, çok yüksek kalitede.

REV'IT! Koyu Kahverengi ve Deve renkli Flatbush hem montler hızla sahibi kullanımına dayalı bir patina gelişecektir, ama ben tür bu yepyeni örnek harika bitirmek kaybetmekten korkuyorum itiraf etmek gerekir diyor.

Ben her zaman insanların satın alacak garip biraz o vintage görünümü için giysi "kullanılan" düşündüm, ama duyduğum tüm arka planda anne ise - "Ben inanamıyorum zaten yıpranmış oluyor şey üzerinde para harcadı ! ".

Flatbush kolayca bir T-shirt üzerine takılabilir, böylece Flatbush, cilde yanında çok rahat hisseder ekli ipek gibi tafta astar içerir. Aslında, muhtemelen kendi en gömlek daha cilde yanında iyi hissediyor!

Flatbush mont Yan Arka Görüntüleme Rev'it

Havalandırma, cepler ve Fermuarlar
Flatbush hiçbir delikleri vardır; Gerçekten, bu muhtemelen etkisi mahveder.

Ama sol üst göğüs üzerinde 15 cm cebinden bir 12 cm cepleri bol vardır; önünde iki eli cepler; Sol placket içinde dikey cep ve iç sağda yatay yama cep.

Tüm pirinçten yapılmış gibi görünen (ya da ayırt edilemez eşdeğeri) ve standart REV'IT sahip metal fermuarlar ile yakın yatay cebi hariç! metal tel güzel bir metal madalyon ile kabartmalı deri çekme sekmeleri çekin.

Ben deri çekme sekmeleri kırmak ve eğer onlar yapmak asla umut - Ben bir gün olur varsayıyorum - onlar değiştirilebilir merak ediyorum.

ana giriş fermuar de (YKK tarafından yapılan) bir pirinç veya pirinç görünümlü türüdür ve giriş fermuar için rüzgar koruması gibi davranan güzel bir çapraz çizgili dikişli paneli ile desteklenmektedir.

Flatbush mont dikiş kalitesi mükemmel; Dikişler de bir stil özelliği olarak hizmet ve tüm mükemmellik ile inşa edilmiştir.

Sadece bir görünüm alır ve belki de bir his Flatbush mont çok yaygın olan bu ucuz taklitler üzerinde kafa-omuz olduğunu anlamak için.

Aslında, deri kalitesi, yapı kalitesi ve dikiş ve inşaat - ve birlikte SAS-Tech koruması - gerçek bir çalmak bu 500 dolar mont yapar.

Rev'it Flatbush mont Yaka

Yaka, Manşetleri ve Bel Ayar
Flatbush mont tasarımının sadeliği yaka kadar uzanır. Bu bir "old school" stand-up tasarım ve ayarı için iki metal çıtçıtlı bir sekme vardır ve o kadar.

Orada uyum ile ilgili bir sorun olabilir ve benim 17.25 "boyun bu büyüklükte 52 Flatbush hiçbir sorun ile uyuyor olmamalıdır Ama öylesine yaka ölçüleri mont boyutuna orantılıdır.

manşetler boyutu için ayarı yoktur, ama bir büyük metal yaylı çırpıda ile birlikte arkada uzun dikey fermuar, kol sabitlemek için birleştirir.

Diğer büyük ek etek alt kenarında, bir iki tarafında bel ayarlayıcısı olarak görev yapmaktadır. Orada iki ek pozisyonları ancak ayarlama sadece bir seviye var gerçekte öylesine bir metal çırpıda evde gibi davranır.

Rev'it Flatbush mont Liner

On w BW Posi-Lock Satılık Page Birçok yeni tasarımlar mevcut! 
Fit ve Haşıl
Flatbush mont 46'dan 58 Euro arasında değişen boyutlarda Deve veya Koyu Kahverengi mevcuttur. Burada gösterilen mont boyutu 52 ve büyük bir hafif oturduğundan ABD boyutu gibi uyuyor. Bu biraz konik bel ile 42-43 "göğüs uygun olmalıdır.

bel konik, bu yüzden daha büyük olanlar, ahem, alt birimler uygulamak gerekmez veya uygun boyutları denemelisiniz yapar.

Bu boyutta 52 kol uzunluğu uzunluğu "35" 34 uyuyor.

tek gerçek sorunu sırtına seçimdir. O REV'IT istiyor musunuz! mont, özellikle de bağbozumu kulüp yarışçılar üzerinde, gidona bir erişim için biraz dar olduğu için, omuzların arka veya sırt merkezinde tasarlanan pileler vardı.

Ama Flatbush mont çok güzel uyuyor ki aa standart boyutu büyük ve XL diğer sınırları olan biri bu fotoğraflarda gösterilen iki model, görebilirsiniz.

Biz koruyucuları yüklü bile, ya uygun kol ile hiçbir sorunları vardı. kollarında bol var ki aşağıda aslında, fotoğraf görebilirsiniz.

Bazı sahipleri yüklü koruyucuları ile kol uygun bir konudur ama oldukça iri pazı olması gerektiğini bildirdi.

Rider Flatbush mont Rev'it

 
SAS-Tech CE Anma Koruyucular
Flatbush mont omuzları ve dirseklerde SAS-Tech koruyucuları ile birlikte geliyor. Onlar koruyucu cepler için kanca ve döngü kapaklar kullanılarak, tafta astar içinde cebine sığacak.

kanca ve halka bölümleri, ( "kanca" ve "döngü" her ikisi de) her iki tarafta astar için ince bir dokunuş dikilir ancak bu ekleri bir mont gevşek gelmiyor ki hepsi aynı hoş geldiniz ki çok iyi oldukça sık koruyucuları çıkarırken sahibini görebilirsiniz.

koruyucuları büyük boy tipi ve dirsek koruyucuları size takan bakıyoruz hangi açısına bağlı, göstermek eğilimindedir yok iken omuz koruyucuları, genel tarzı sorunsuz uyum sağlar.

kovanın arkasında ve dirsekten kalıp ya da deri içine şeklinde bazı ekstra odasında dirsek koruyucusu dışhatlarını kovanın dışına, bazı ekstra dikiş tür uzakta verir yoktur.

Yani koruyucu cep görülebilir çünkü oldukça montine olmayan motosiklet görünüm vermez koruyucuları çıkarırken, ama bazı uygun patina kalkınma sonra, bunu söylemek zor olacağını tahmin ediyorum.

Şaşırtıcı, Flatbush da REV'IT için prepped! Koruyucusu Seesoft Tipi RV geri sahipli. Seesoft koruyucuları bizim tarif edildi Seesoft geri koruyucusu eklemek inceleme ve Tür RV makul 49,99 $ fiyatlandırılır .

Flatbush montin ilginç yönlerinden biri cömertçe diğer birçok "tarzı" montler aksine koruyucu özellikleri ile donatılmış olurken sokak tarzı bir sürü olmasıdır. Ve arka koruyucusu ekleyerek sadece yardımcı olabilir.

Sonuç
REV'IT! Flatbush mont güzel, sokak giyilebilir iyi görünümlü, şık ve koruyucu motosiklet giyim yeni nesil temsil eder.

Eğer özel bir motosiklet mont veya saf streetwear bakıyoruz isteyip, fiyat için bulacaksınız bu mont deri, inşaat ve dikiş kalitesi yaklaşık olarak iyi.

ve bir fikir - - Eğer bir göz atın kez Flatbush mont, bunun fiyat değer olduğunu kesinlikle kabul edeceğiz. Şaşılacak REV'IT için yakın bir dünya sellout oldu!w BW Gözden Geçirme: REV'IT! Flatbush mont
Üretici: REV'IT!
Liste Fiyatı (2014): 499,99 $
Renkler: Deve veya Koyu Kahverengi
: Made In Pakistan
Boyutları: 46-58
İnceleme Tarihi: 2014 Eylül
Not: Bu bir perakendeci, distribütör veya üretici tarafından sağlanan Öğe Şartlar ve Koşullar .


Yorumlar en yeniden en eskiye sıralanır. 
Bkz Yorum göndererek ilgili ayrıntılar .
"L" (Ocak 2015) Gönderen: "Ben sadece Flatbush mont almak benim vermek istiyorum iyi. Ben boyutunu 52. aldım ben 5'11 değilim" ve 172 £ ağırlığında. ve 40 inç göğüs, ince bir yapı ile 36 inç bel var ve bu mont bile opsiyonel omurga koruyucu ile, MÜKEMMEL uyuyor.

deri kalitesi suçlama ötesinde. Bu çarpıcı. Bunu koymak zaman harika bir duygu. Ben bu karar ve bu iyi oldu önce mont bir sürü baktı.

Ben 1966 yılından bu yana sürme oldum ve bu mont şimdiye kadar satın en iyisidir. Güzel detaylandırma. Ben de bu öğe üzerinde bir çok şey var. Ben Upstate New York'ta burada binmek çok soğuk ve karlı olduğu gibi henüz yolun üzerinde giymedim.

Çok iyi değil: fermuar geriye ve bir ağrı için kullanılan ve keman almak. bel sol geçmeli saplama ben mont koymak ilk kez kırdı. Bunu düzeltmek mümkün oldu. bu bir gibi pahalı bir mont olmamalı.

Bu anlaşma kesiciler değil, sadece onları işaret gerektiğini düşündüm. Hava ısındığında bir yolculuk hesabını verecektir.

Editörün Notu: Re. fermuar, Amerikalılar genellikle "geriye doğru" sistem tarafından şaşkın ama Avrupa giyim standarttır. Bunun iki nedeni sözde vardır: bazıları sağ eli ile sürgünün içine pimini itmek kolay olduğunu söylüyorlar. Ben bunun doğru olduğunu bulmak.

Alternatif açıklama: fermuarlar ilk icat edildiğinde, sadece zengin onları vardı ve onlara giyin yardımcı olmak için hizmetçileri vardı ve çekme solda ise o bakarken giysi sıkıştırmak hizmetçi için daha kolay oldu.

"L" (Nisan 2015) itibaren GÜNCELLEME: ... "Sadece benim Ocak 2015 yorum güncelleştirmek istediğiniz Bugün mont bindi ve ben hala altında kolayca Gerbing ısıtılmış liner sığabilecek love it deri bedenimi uydurma şeklidir sürmek sadece bir çift sonra.

Ben bir indirim bu monti satın almak mümkün ama bunun tam liste fiyatı her beş para değer olduğuna inanıyoruz. Bu mont zamanla ve kullanıldıkça daha iyi olacağına inanıyoruz. If you can biri bir şans verin. Sen pişman olmayacaksınız. "

"KH" (2014 Eylül) Gönderen: "Ben Rev'it Flatbush mont havalandırma açıklıkları içine inşa etmişlerdir yok iken başına, yıllarca olağan olmuştur aynı havalandırmaya sahip olmadığını belirtmek isterim: ön fermuar.

sürerken, yaka kapattı tersledi bırakın ve zip ve aşağı hava akımı kontrol etmek. Bu çok yardımcı olur ve soğutma etkisi hissedebilirsiniz. Eğer 85 derece sıcakta rahat tutacak? Muhtemelen daha çok ön bırakarak daha fermuarını!

Güzel mont! Ben bir tane, ben onunla gitmek için BMW R9T almak gerekecek! delikli versiyonu ne zaman çıkıyor? ;-) "
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.