Revit GT-R Air Mont Hakkında

Rev'it Gt-R Air Mont


Rev'it Gt Air mont 2008 yılı için yeni ve Rev'it serisinde en hafif sıcak hava montu. Sıcak havalarda sürme - sadece tek bir amaç için tasarlanmış, çünkü bir Hydratex zip-in liner veya bir izolasyon astar ya içermez birkaç Rev'it monttan biri.

Knox dirseklerde zırh CE onaylı ve küçük boyutlu Knox CE onaylı zırh omuz kapsayan motosiklet montu olsa tüm doğru yerlerde koruma ve aşınma direnci vardır.

Bir ince fakat çıkarılabilir Etilen Vinil Asetat (EVA) ped de dahildir geri perfore.

kolları ve omuzları dış bölümlerinde aşınma noktaları (naylon benzeri) katı poliamid kumaş kaplı ise Gt Air mont, geniş ön ve arka örgü malzemesi swaths ve kolları vardır.

Sofistike tasarım değil çok gevşek bir uyum tarafından iltifat ve Air mont çeşitli renk kombinasyonları temin edilebilir. Mont o ile eşleştirilmiş oluyor, özellikle harika görünüyor Rev'it Mistral örgü pantolon (inceleme) .

Her kolunda tek küçük kırmızı şerit içeren bir açık gri ve siyah; gri ve siyah ve tüm siyah, bu yüzden bu mont seçme hakkında en zor şeylerden biri olsun hangi renk bulmaktan - hepsi iyi görünüyorsun.

örgü ceketler ilk özgün Joe Rocket Phoenix ceket (inceleme) ile popüler edildiğinde, hepsi aşınma direnci için çok az satılan malzeme ile örgü bulundu.

bugün bulundu örgü ceket çoğu kolları ve omuzları üzerinde katı kumaş bazı alanları içeren, böylece hava akışı ve koruma arasında bir değiş tokuş var.

Hava Akışı ve Havalandırma
Rev'it Gt Air kılıf örgü bir hava çok akar. sıcaklıklar 90 derece üzerinde F. ya da öylesine tırmanmaya zaman, hiçbir şey gerçekten rahat ve örgü üzerinden gelen hava ile başlayan sıcak, bu nedenle sıcaklık 90 altına düştüğünde olduğu gibi etkisi kadar dramatik değil.

Sıcaklık nispeten düşük 82 derece düştü Geçen gün bir sürüş için gitti ve ben aslında bile Multistrada küçük kaporta arkasında sürme, çok serin hissettim! Tabii ki, tüm akrabası - 82 derece gerçekten son birkaç hafta içinde norm olmuştur 95+ derece hava sonra serin bir duygu.

Ama nokta biraz serin sıcaklıklar örgü gerçekten işini yapmak için izin olduğunu ve fark belirgindir.

Fermuarlar ve Adjusters
Air ceket iyi büyüklükte sekmesi ön basit bir fermuar var. Yaklaşık 25 mm veya oyun böylece vermek için ileri ve geri slaytlar ayarlanabilir yaka çırpıda vardır ve eşleşen belden önünde fermuarın alt aşağı oturtun.

Tek bir ayar kayışı her kovanın üst kısmında bulunan, ancak ceket artı bir tipik Rev'it biraz rahat uyum vardır çünkü kumaş yakın tutar gibi onlar, her şeyden daha göstermek için daha fazla konum olduğunu aşınma aşınma paneller çarpışma sırasında iş yapabilirsiniz gövde.

Rev'it Gt Air Ceket - Kol manşet


Kol ve Manşetleri
Kolluk özellikleri bir dikili-in manşet geniş açılacak, ancak ek kayış karşısında kanca ve halka raptiye biraz çok kısa, bu yüzden manşet İsterdim gibi sıkıca kapalı olamaz izin verir peş .

Belki nitpick ve en sahipleri tarafından rahatsız edilemez, ama diğer ceket olduğu gibi sıkıca ben olabildiğince manşetini kapatılması mümkün olmayan özledim.

Cepler ve Fermuarlar
ceket fermuarlı sabitleyen iki dış çizgi cebe sahiptir. Yatay cep sol meme içinde yer almaktadır, ancak bu örgü kumaş ve hava akışını engeller şey depolayarak tarafından desteklenen çünkü ben bunu kullanmıyorum.

Rev'it Gt Air motosiklet ceketi çok rahat ve çok hafif, bu yüzden hemen hemen hiç ceket ile sürme gibi. O bağlanacak sağlayan arka kısa bir eki fermuar içeren Rev'it Mistral örgü pantolon (yorum) ve diğer Rev'it ceketler.

Sonuç
Rev'it Gt Air ceket çok sıcak havalarda sürme için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca Mistral pantolon içerir benim az sürme kıyafeti, bir parçası, Rev'it Gt Air Blend çizmeler (inceleme) , Roadgear Karbon Maxx eldiven (inceleme) ve Schuberth J1 kask (inceleme) .
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.