Revit Ignition Deri Mont Hakkında

Revit Ignition Deri Mont Hakkında


   
Rev'it! İgnition Ceket - Haşıl ve Fit
REV'IT! bir Avrupa şirketi olan ve Avrupa boyutlandırma ABD ebatları genellikle daha dar veya daha ince olduğunu. Aksine REV'IT kullanmaktan daha! boyut eşdeğer çizelgeleri (ABD boyutuna AB boyutu), onların ölçü tabloları dayalı benim vücut ölçüleri kullanılarak sipariş ve başarıyı ilk kez vardı.

REV'IT! İgnition kadın ceketi büyüklüğü 38 mükemmel bana uyuyor. kaldırıldı astar ve yelek ile kabuk biraz daha fazla oda olsa da, ceket hala buraya uygun ve zırh doğru yerde kalır. İgnition ceket erkek versiyonu 48 58 (ABD ebatları) arasında değişen boyutlarda mevcuttur.

Ön kavisli kollu ile çalışmak - binici - yerine karşı daha. dirseğinizin bir akordeon streç paneli hareket özgürlüğünü verir ve binici etek Velcro şeritleri kullanarak kenarlarında çocuk oyuncağı olabilir. 

ceket sağ kruvazör, standartlar ve hatta spor motosikleti evde bakar düzenli veya "tur" oturuyor. Bu ceket muhtemelen gözden en rahat biridir; zırh zor fark olduğunu ve bunu zırh omuzlarımda bastırarak gibi hissettim denedim diğer bazı ceket, daha benim omuz iyi uyuyor düşünüyorum.

İgnition kadın ceketi erkek ceketi sadece daha küçük bir versiyonu değildir; o özel olarak tasarlanmış ve REV'IT gibi tüm kadınlar için kesilir! kadın motosiklet giyim. Örneğin, İgnition ceket kadın versiyonu bir kadının kıvrımlarını sarılmak ve benzeri erkek ceketleri bulunan köşeli şekli ortadan prenses dikişler (kadın üstleri yuvarlak dikişler) sahiptir.

REV'IT! İgnition Ceket Detayları - Slayt Gösterisi
revit-ignition-jacket-right-shoulder-armorrevit-ignition-jacket-upper-shoulders


 
Koruma ve Görünürlük
REV'IT! İgnition ceket deri, Dynax örgü, ve ünlü Rev'it "Hydratex" su geçirmez kabuk inşa edilmiştir. dış kılıf üzerine yüksek darbe alanlar, bu tür omuzlar, dirsekler ve taraf olarak, deri vardır.

göğüs ve sırt iyi nefes için örgü vardır. ceket kolunun altında omuzları arkasında dahil streç malzeme vardır, konfor ve esneklik için kolun iç.

Bu arada, bu gevşek dokumalı örgü değildir; Sıkı örgü neredeyse normal bir dokuma kumaş gibi görünür. Ne bu örgü hakkında harika bir gevşek örgüye daha yırtılmaya karşı daha dayanıklı olduğunu ama yine de hava akımı büyük miktarda izin verir.

omuz ve dirsek çıkarılabilir ProLife CE zırh onaylanmış ve ceket de çıkarılabilir temperfoam geri pedi vardır var. zırh ön şeklindedir rahatsız olmadan vücuda uygun yani.

Emniyet dikiş bir darbe açık yırtılmaya karşı eğilimli olabilir yüksek darbe dikişleri güçlendirir. Bu süreç takviye için bu dikişler deri bir şerit dikiş gerektirir. İgnition ceket üst sırt "REV'IT!" Özellikleri iyi görünüyor ama gece vakti görünürlüğünü arttırır sadece yansıtıcı malzeme, logo.

Rev'it İgnition Ceket - Arkadan Görünüm


Gömlekleri ve Havalandırma
İgnition motosiklet ceketi, üç sezon kullanım için bu eşsiz deri ve örgü ceket çok yönlülük vermek çıkarılabilir astar ve termal yelek vardır. Doğrudan kabuk altında, birinci tabaka Rev'it Hydratex üç katlı nefes alabilen membran ise,% 100 su geçirmez olduğunu iddia etti. 

Bu uzun kollu astar nem kaçış izin verirken su düşer tutmak mikroporları vardır. Hydratex astar üzerinde dikişler de dikişleri içeri girmesini nem önlemek için bantlanmış. Hydratex astar elastik manşet ve binici sıcak ve kuru kalmak istediğinde hava akışını ve su engellemek için fermuar kapağı kapakları ile bir fermuarlı kapatma vardır. 

astar ince ama ceket toplu eklemeden rüzgar engelleme işini iyi yapıyor. Hydratex astar kolayca çıkarılabilir ve fermuar boyunca enstantane ve manşetleri kullanılarak yüklenir ve onunla veya ayrılabilir termal yelek olmadan İgnition ceket takılabilir edilir.

İkinci çıkarılabilir katman - termal yelek - veya yüklü Hydratex astar olmadan ceket takılabilir. yelek Hydratex liner veya doğrudan fermuarlar ve çıtçıtlı ceket ya takılır. Bu gözden Rev'it erkekler ceket kullanılan sisteme benzer ve çok yönlülük sağlar. 

sıcaklık ve ihtiyaçlarına bağlı olarak, katman, ya da her ikisi giyin. Sıcak günlerde, örgü paneller aracılığıyla maksimum hava akışı için sadece kabuk giymek ve hatta daha fazla hava akışı için pazı üzerinde delikleri açmak. Bu arada, ceket güzel ceket içini bitirir kalıcı% 100 polyester örgü astarı vardır.

 Ben İgnition ceket çok yönlülüğü serin sıcaklıklarda başladı ve gün boyunca ısındı birden sürmek bu sonbaharda değerlendirmek başardı. altında sadece bir tişört giyen, ben Hydratex astar ve yüklü termal yelek hem 62 derece Hava (16 Santigrat) rahattı. 

Hava sıcak oldu, ben termal yelek ve daha sonra Hydratex liner kaldırıldı. 85 derece (29 santigrat) temps, örgü ve streç panelleri ve delikleri serin beni tuttu. 

Ben de altında iki uzun kollu t-shirt ile aşağı 54 derece Hava (12 santigrat) ceket giyilir var. Bu benim için biraz soğuk, ama kolayca soğuk olsun ve diğerleri bu durumlarda yeterince sıcak olabilir. Benim inanç REV'IT olduğunu! İgnition kadın ceketi hala 90'lı yıllarda (32 santigrat) içine rahat olurdu. 

Bu kesinlikle ben denedim çok yönlü ceket; Ben deri ve örgü kombinasyonu gibi. örgü sıcak günlerde serin beni tutar ve ben gerekirse deri ve ProLife zırh beni koruyacak huzuru var.

Rev'it İgnition Ceket - Yandan Görünüş


Detaylar ve Daha Fazla Bilgi ...
yaka merkezi önünde uzun boylu 1.5 inç (3.8 cm) ve arka boyunda 2.5 inç (6.4 cm) ve yakanın üst kenarı konforu için dolgu vardır. yaka iki enstantane de adjustability sağlarlar.

ek kapatılması altında manşet spandex ve ceket çıkıyorum kolaylığı için genişler. ellerinize hakkında hiçbir endişe saplanıyor! manşonun iç çevresi 8 inç (20.3 cm) 'dir. 

konik kollu çoğu dayağı eldiven altında uygun ve REV'IT kısa manşet üzerine sığacak kadar sadece büyük olmalı! Airvolution kadın Eldiven (inceleme).

İgnition ceket önünde daha arka uzundur ve uzun ve kısa bağlantı fermuarlar ve kısa fermuarı hem de sahiptir kolayca REV'IT verdiği! Marryl Pant (yorum)

fermuarlar konuşan, hepsi YKK tarafından yapılır. 

Cepler
Bir fermuarlı cebi genişliğinde 5 inç (12,7 cm) ve derin 4.5 inç (11.4 cm) ve 5 inç genişliğinde bir yarık cebi ve 3.5 inç (8.9 cm) derin - Çıkarılabilir termal yelek solda iki iç cepler vardır.

Sağ tarafta bir Velcro kapanması ile bir cep telefonu cebi olduğunu. Kabuk derin 7 inç (17,8 cm) ve geniş 5.5 inç (14 cm) ve derin 5.5 inç ölçen iki dış cepli, genişliğinde 6 inç (15.2 cm) bir iç fermuarlı cebi vardır.

Çıkarılabilir Hydratex astar hiçbir cepler olduğunu unutmayın. REV'IT! En sürme koşulları için karıştırmak için ceketler, eldivenler, ve binicilik pantolon seçimler bol ve maç vardır bu yüzden kadınlar için özel olarak tasarlanmış dişli geniş bir çizgi sunuyor - sıcak, soğuk, ya da görkemli 75 derece Hava (23 santigrat) şaplak orta.

Sonuç
Eğer deri görünüm ve koruma seviyorum, ama konfor ve tekstil esneklik, REV'IT istiyorum! mükemmel bir kombinasyon tasarımı bir harika bir iş çıkarmış. İgnition ceket kolayca panelleri mesh üç mevsim sayesinde sırasında kullanımı ve çıkarılabilir su geçirmez astar ve çıkarılabilir termal yelek için uyarlar.

ProLife omuz ve dirsek zırh ve karışımı içine bir arka pad atmak ve harika koruma ve çok yönlülük ile sonuna kadar. Çok "girly" bir kadınsı bir kesim hiçbir şey ama istiyorum arayanlar bayanlar için ... İgnition ceket stil tasarıyı uygun!
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.