Revit Kışlık Mont Modelleri

Revit Kışlık Mont Modelleri

Ünlü Hollanda motosiklet giyim markası Revit’in her tür motosiklet sürücüsüne yönelik bir birinden farklı mont modelleri bulunuyor. Revit mont nasıl diye merak edenler, şimdi gelin bu modellere göz atalım.

Revit Gore-Tex Mont Modelleri

Bu yılın en son çıkan modeli Revit Poseidon Gore-tex mont, yılın en sıcak yaz günleri hariç, dört mevsim giyilebilecek, havalandırma kanalları çok gelişmiş, su geçirmeyen, ancak terletmeyen bir mont. Özellikle uzun yolculuklarda endurocuları rahat ettirmek için tasarlanmış. Poseidon montun gri olmak üzere tek rengi bulunuyor. Koyu renk seven enduroculara önerimiz ise, Revit’in diğer gore-tex modeli Neptune. Revit Neptune mont siyah ve siyah-sarı olmak üzere 2 farklı rengiyle, çift kat termal içliği ile son derece rahat ve güvende hissettiren bir model. Üstelik gore-tex’ten vazgeçmeyen sürücüler için Poseidon’dan daha ekonomik bir alternatif.

Revit Dört Mevsim Mont Tavsiyeleri

Gore-tex olmayan enduro montların en gelişmiş modeli ise Revit Sand II. Bu model, Revit’in en çok satan Sand modelinin geliştirilmiş versiyonu. Özellikle bel bölgesinde ve kollarındaki ayarlanabilir bantlarıyla her vücut tipine son derece iyi uyum sağlayan Revit Sand II, gri-siyah, gri kırmızı ve siyah turuncu olmak üzere 3 farklı renkle karşımıza çıkıyor. Sand II’nin en önemli özelliği ise göğsünde ve sırtında yer alan çok geniş havalandırma kanalları.
Revit Outback mont ise iki kat termal içliği ile her mevsim kullanıma uygun. Biri termal, diğeri yağmur içliği iki katmanı çıkarttığınızda ise, havalandırma kanalları ile sizi serin tutuyor.
Revit’in daha kısa ve spor 4 mevsim mont modeli ise Revit Excalibur mont. Özellikle scooter ve maxi-sccoter sürücülerinin en beğendiği model olan ceketin de tıpkı Outback gibi iki kat içliği bulunuyor. Açık renk severler için gri, koyu renkten vazgeçmeyenler için siyah rengi mevcut.
Özellikle BMW, Yamaha ya da Suzuki’nin mavi enduro modellerini kullanan sürücülerin en beğendiği model ise Revit Safari mont. Safari, şık ve rahat tasarımı ile yıl boyu rahat ettirecek bir ceket.
Kısa ve spor model motosiklet ceketlerinde en beğenilen model ise Revit Jupiter mont. Jupiter’in özellikle görünürlüğe önem veren sürücüler için reflektif sarı çizgilere sahip bir rengi ve siyah- kırmızı diğer bir rengi bulunuyor. Jupiter’in tek kat termal astarı da bulunuyor.

Revit Bayan Mont Fiyatları

Revit elbette bayan sürücüleri de unutmamış. Revit Levante bayan motosiklet montu, önü ve arkası tamamen file bir model, ancak içinde bulunan yumuşak içliği ile sizi hem yağmurdan hem soğuktan koruyor ve dört mevsim giymenize olanak sağlıyor. Hem gri, hem de siyah rengi bulunan Revit Levante ceket, bele oturan bir model oluşuyla bayanlardan beğeni topluyor. Gerçek bir dört mevsim olan Revit Levante, sizi yazlık ve kışlık olmak üzere iki farklı mont almaktan kurtardığı için, fiyat avantajı sağlıyor.
Revit Jupiter bayan mont ise sadelikten hoşlanan bayanlar için spor kısa kışlık bir mont. Tek kat termal astara sahip Revit Jupiter bayan montun, bel ve kol bölgelerinde daraltmaları bulunuyor.
Revit mont fiyatları, elbette kalitesi doğrultusunda, pek düşük sayılmaz ancak temizliğini ve bakımını iyi yaptığınız sürece, uzun süre kullanacağınız ve sizi iyi koruyacak ürünler almış olacaksınız.
Saydığımız tüm bu modellerin Revit pantolonlarla uygun olacak bağlantı fermuarları bulunuyor. Montla birlikte Revit Poseidon, Sand II, Factor II pantolon modellerinden birini satın alabilir ve bu sayede belinizin açık kalma korkusunu yaşamadan iki ürünü eşleştirebilirsiniz. Ayrıca tüm Revit montlarda omuz ve dirsek korumaları bulunurken, sırt koruması ayrı satılıyor. Revit’in yeni teknoloji ürünü Level 2 sırt koruması Seesoft, farklı tasarımı ile sizi rahatsız etmeden ve terletmeden koruyor. Elinize aldığınızda yumuşak gibi gelen ama darbe aldığında sertleşen Revit Seesoft sırt korumasının hangi bedenini almanız gerektiğine ise, ceketinizin sırt koruma cebine bakarak anlayabilirsiniz.
 
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.