Revit Motosiklet Eldivenleri

1995 yılında Ivon Vos tarafından kurulan Revit motosiklet aksesuarları markası, 1995 yılından bu yana motosiklet sürücülerinin güvenliğini ve konforunu sağlamaya devam ediyor. Revit, motorcuların şehir içi ya da şehir dışı hatta uzun seyahatlerinde kendilerini güvende ve rahat hissetmelerini sağlamak amacıyla çok yönlü aksesuarlar üretiyor. Revit marka ürünlerde estetiği ve işlevselliği bir arada bulabilirsiniz. Revit markasının motosiklet eldivenleri işte bu yüzden çok seviliyor. Dört mevsime uygun motorcu eldiveni arayanlar, mutlaka Revit markasının eldiven modelleri ile karşılaşıyor. Ergonomik motor aksesuarları üretimiyle bilinen Revit, sürüş performansını ve güvenliğini artıracak nitelikte eldiven modelleriyle dikkat çekiyor. Motosiklet eldivenleri sürücüler için motor kaskı kadar önem taşıdığından neredeyse her marka motor aksesuarları koleksiyonuna kadın ve erkek sürücülere özel motor eldiveni üretiyor.

Dört Mevsim Motosiklet Eldiveni

Revit yazlık ve kışlık motosiklet eldiveni üretiminde tasarıma çok önem veriyor. Markanın temel amacı ergonomi ve güvenlik olduğundan eldivenden monta kadar her aksesuarda dayanıklılık kapasitesi yüksek tasarımlara imza atıyor. Motorcu eldivenleri, sürücünün uzun saatler takabileceği bir yapıda olmalıdır. Revit motor eldivenleri bu beklentiyi karşılayacak bir kapasiteye sahip. Sürücüler, sıcak yaz günlerinde ya da kışın en sert günlerinde dahi motor eldivenlerini takmak isteyebilmeli. Bu nedenle eldivenler katmanlı, koruma destekli, terletmeyen, yıkanabilen, sürücünün parmaklarına hareket özgürlüğü veren, darbelere karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanıyor. Revit motosiklet eldivenleri için vücut yapısına uygun, güvenli ve konforlu yorumu yapabiliyoruz. Markanın tüm aksesuarlarında gördüğümüz kalite eldivenlerde de hissediliyor. Motor aksesuarında ayarlanabilirlik önem taşıyor. Revit eldivenleri, bilek koruması sağlamakla birlikte bilekteki kayışıyla ayarlanabiliyor.

Motosiklet eldivenlerinin darbeyi yumuşatması, kaza anında parçalanmaması bekleniyor. Revit, tüm testlerden başarıyla geçmiş motor eldivenleri ile sürücülere üstün performans sunuyor. Hareket özgürlüğü, terletmeyen yapı, korunaklı tasarım ve şık görünüm ile Revit motosiklet eldivenleri kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. Revit’in yeni nesil modern eldiven tasarımlarında yer alan dokunmatik cihazla uyumlu connect parmak ucu detayı ise markanın tercih sebeplerinden biri. Motosiklet sürücülerinin isteklerini, ihtiyaçlarını iyi gözlemleyen marka, motosiklet aksesuarları serisiyle yolculukların güvenliğini ve konforunu artırmayı başarıyor.  

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.