Revit Nasıl Bir Markadır?

Revit hakkında sorular ve cevapları:

REV’IT Takımımı nasıl yıkayabilirim/temizleyebilirim?

En basit ve en etkili yol, nemli bir bezle silmektir. Temizleme işlemine başlamadan önce elbisenin üstündeki korumalıkları çıkarmalısınız.

REV’IT!’İn küçük bedende üretildiğini duydum, bu doğru mudur?
Beden hesaplamaları, Avrupa vücut yapısına göre yapılmaktadır. REV’IT! sahibi olmak isteyen herkese, kendi göğüs (tipik olarak koltukaltının yakınında olan göğsün en geniş bölgesinin çevresi), bel (göbek deliği civarındaki gövde çevresi) ve iç dikiş ölçülerini öğrenmelerini ve bunları beden grafikleriyle karşılaştırmalarını öneriyoruz. Jean pantolon ölçünüzü, REV’IT! pantolon ölçünüzü belirlemek için kullanmayınız.

Sıcak İklim 4 Mevsim Sürüş: soğuk ve nemli havaya karşı korumalı en esnek/havadar REV’IT! Ceket ve Pantolonları hangileridir?
REV’IT! Tornado Ceket ve Pantolon kombinasyonu, göğüs, sırt ve kollar üzerindeki geniş ağlı panelleri ile maksimum hava akışı için tasarlanmıştır ve sökülebilir su geçirmez/havadar ve hafif yalıtımlı bir linerle beraber gelmektedir. Bu kombinasyon, sürüş anındaki sıcaklığın 45-40F’dan aşağısına nadir düştüğü Batı Yakası ve Birleşik Devletlerin güneyinde, maksimum serinletmeyi sağlamak için dizayn edilmiştir. Eğer sıcaklık 40F’ın aşağısına inerse, uygun taban katmanları ve ısıtmalı linerler sıcaklığı mevsim normallerine çekebilirler. Bununla beraber, Sand 2 Ceket ve Pantolonlarının, daha çeşitli hava şartlarında aslında Tornado’dan daha başarılı olduğunu da biliyoruz. 3 boyutlu Ağlı göğüs panelleri, 2 kol ve 2 sırt havalandırma deliği ve hafif dış kaplamasıyla, sıcak şartlarda mükemmel performans gösterir.

Ilıman İklim 4 Mevsim Sürüş: Soğuğa daha çok maruz kalan sürüşler(örn: Kuzeybatı,Dağlar vs.) için en uygun REV’IT! hangisidir?
Defender GTX Ceket ve Pantolonu, dört mevsim koruma ve yüksek performans için en iyi seçenektir. İçerisinde, Gore-Tex performans katmanı su geçirmez membran, SAS-TEC zırh, SüperKumaş Panelleri ve Exkin Hava termal linerlerini barındırır. İleri Jenerasyon materyallerini içerir ve üretiminde hiçbir masraftan kaçınılmamıştır. Defender GTX düzeneği, ısı duyarlılığınıza ve kaplama biçime bağlı olarak 20F ile 90F arası sıcaklıkta giyilmeyi amaçlamaktadır. 90’dan yüksek sıcaklıkta,eğer hareket etmezseniz,tam ağlı bir ceket içinde olsanız dahi, yine de sıcaklıktan etkilenirsiniz. REV’IT!,4-mevsim kategorisinde; yeni Spectrum Ceket, Ladies Indigo Ceket, Horizon Ceket ve Pantolonu ve Sand Ceket ve Pantolonu gibi saygıdeğer ek ürünler de üretmektedir.

Sıcak hava seçenekleri: sadece yaz mevsimi için en iyi REV’IT! hangisidir?
Airwave Ceket ve Pantolon kombinasyonu, erkek ve bayan için en iyi sıcak hava kombinasyonudur. Tornado Ceket ve Tornado Pantolon kombinasyonu, dış kısmındaki kaplamasıyla maximum hava geçişi sağlar ve güneye inildiğinde sizi sıcak ve kuru tutar, tıpkı Levante Ceket gibi. Daha yüksek bir koruma seviyesiyle, erkek ve bayanların Ignition 2 Ceket ve Ignition 2 Ladies Ceket, sökülebilir su geçirmez ve termal yelek kaplamalarıyla, deri ağlı ürünlerdir. Ignition 2 Ceket’e rakip olan bir diğer model yeni Gear 2 Pantolondur.

Defender GTX Pantolonlarının sahip olduğu bazı büyük avantajlar şunlardır:
– Sizi kuru tutma garantisi olan Gore-Tex Performance kaplama membranı
– Etki alanındaki SüperKumaş teknolojisi
– Pro-Life zırh’ın aksine SAS-TEC zırh
– Exkin hava termal kaplaması
– Güneş ışığının %30’unu yansıtmak için dış kısımdaki TFL Cool kaplaması
– Coolmax iç ağ sistemi

SuperFabric Nedir ?
SuperFabric teknolojisi sıradan bir kumaşı eşşiz ve yüksek koruyuculu materyallere dönüştüren ileri derecedeki bir işlemdir. Koruyucu kalkanlar (minik seramik ölçekler) birbirine yakın bir şekilde yerleştirilir ancak maksimum esnekliği sağlamak için birbirlerinden ayrı kalırlar. Bu mikro koruyucular ağırlık eklemeden ekstra bir koruyucu katman daha sağlarlar ve bu da alttaki kumaşın aşınmasına karşı bir direnç sağlar. SuperFabric®, 1.4 mil derinin yarısı kadar ağırlığıyla aşınmaya karşı 4 kat fazla direnç sağlar. Basiton GTX ve Jeres Gloves’un yanı sıra Defender GTX, Cayenne Pro Jackets and Pants, Turbine Jacket and Pants’de de kullanılmaktadır. 

Exkin ve ExKin Sıcak Hava Yalıtımı Nedir ?
Minimum ağırlık ile maksimum yalıtım – ExKin materyali bir çok son teknoloji REV’IT! ürünlerinde kullanılmaktadır. ExKin, kaplama için kullanılan Dupont Thermolite gibi eski materyallerin yarısı ağıılıktadır ve onlardan 4 kat fazla sıcaklık sağlar. ExKin Air, ExKin ile yaklaşık olarak aynı kalınlıkta/ağırlıktadır, ancak daha iyi yalıtım sağlar.

Hydratex Kaplama Nedir ?
Hydratex, REV’IT! etiketli su geçirmez havadar bir zardır. Su geçirmez bir kaplama, REV’IT! Hydratex zarı oluşturmak için bir taşıyıcının üzerine yapıştırılır. Taşıyıcı bunun sonucunda zarı sürtünme ve yırtılmaya karşı korur. Zardaki dikişler su geçirmemesini sağlamak amacıyla bantlanır. REV’IT! Hydratex zarı her havaya uygun, yüksek seviyede bir koruma gerektiren giysilerde kullanılır.

SAS-TEC Zırh Nedir ?
Almanyada üretilen SAS-TEC koruması hali hazırda bulunan en yüksek CE değerine sahiptir (CE Seviye 2). Akıllı koruyucu zırh, akıllı moleküllerle oluşturulur, bir darbe durumunda çatlak riskini azaltmak için, zırh şoku içine çekerek ve onu geniş bir alana dağıtarak hızla donar ve sertleşir. Zırhın dışarıdaki yumuşak kısmı yüksek miktarda komfor ve hareketlilik sağlar. Biz bu zırhı mevcut olan en iyi zırh olarak değerlendiriyoruz.

Pro-Life Zırh Nedir ?
CE seviye 2 onaylı İtalya’da tasarlanan bu zırh, havanın içine hapsolmuş mikro gözenekler içeren elastomerlerle oluşturulmuştur. Bu hapsolmuş hava şokun yarattığı etkiyi ciddi şekilde absorbe eder ve oluşan güçleri dağıtır. Biz bu zırhı daha iyi olarak değerlendiriyoruz.

Knox Zırhı Nedir ?
CE seviye 1 onaylı İngiltere’de tasarlanan koruma zırhı. Yeni geliştirilen versiyonu bir kapalı gözeli süngerdir (?), oluşturulması Pro-Life ile benzerdir, ve sürüş kıyafeti olarak çok daha esnek ve rahattır. KNOX, geniş yelpazedeki REV’IT! ürünlerinde kullanılmaktadır ve oldukça etkili bir koruma sağlar. KNOX zırh aşırı dayanıklı, hafif ve esnektir. Biz bu zırhı iyi olarak değerlendiriyoruz.

Schoeller Keprotec Nedir?
Keprotec sürtünme ve yırtılmaya karşı aşırı dayanıklı Schoeller’den üretilen yüksek teknoliji bir kumaştır. Keprotec, REV’IT’in deri ürünlerinde ve eldivenlerinde kullanılır. Stretch Keprotech de onların son teknoloji yarış giysilerinde kullanılır.

Revit mont, pantolon, eldiven ve yağmurluk modelleri ve fiyatları için tıklayınız.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.