Revit Stellar Deri Ceket ve Eldiven,

REV'IT Stellar Deri Ceket ve Eldiven

  
 
& Quot; width =

 

Bu spor odaklı ceket bisiklet binici spor hitap edecek, henüz konfor ve güvenliğini tehlikeye olmayan bir şık, dayanıklı bir tasarım arayan herhangi bir binici için ideal bir arkadaştır.

 

Stellar koruyucu özellikleri Dayanıklı Monako Performans inek derisi dış kabuk ile başlar, ve dirsekler ve omuzlar entegre sabit parça ve CE onaylı zırh ekleri ile devam ediyor.ceket bir Seesoft CE düzey 2 arka koruyucusu için hazırlanmıştır.

& Quot; width =

kullanılabilir mevsimlik aralığını genişletmek için gerekli olmadığında kolayca sıkıştırılmış olabilir sıcak çıkarılabilir termal beden ile birlikte geliyor. ceket 3 farklı renk mevcuttur ve tam bir kıyafet için, Warrior pantolon bu ceket için büyük bir maç sunuyoruz.

 

& Quot; width =

 

Stellar eldivenler

Eldivenler geleneksel profesyoneller tarafından özel olarak kullanılan üst-line yarış eldiven için ayrılmış özelliklere sahiptir.

Onlar dayanıklılık ve konfor ve kontrol için bir keçi avuç için inek derisi üst inşaat kullanın. Eğer altında ya da ceket kolları üstünden eldiven giyen konum olsun onlar da bilek etrafında hassas oturması için yeni geliştirilmiş bir manşet kapatma sistemini kullanın.

Yıldızların eldiven Stellar ceket gibi aynı 3 renk mevcuttur. Bu eldivenler kontrolü, uzun süreli konfor ve en yüksek seviyede koruma talep biniciler için tasarlanmıştır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.