Schuberth Türkiye
Schuberth GmbH 70 yıldır baş koruma sistemleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Hatta şirketin ilk günlerinde büyük dikkat özellikle yüksek kaliteli ürünler üretmek için harcanmıştır. Sıkı kalite odaklı bir yaklaşım oldu ve halakurumsal felsefenin kalıcı bir özelliği olduğunu ve 70'lerin beri Schuberth'in prim kafa koruma teknolojisiningeliştirilmesinde sadece uzmanlaşmış sonuçlandı .
 
Aero 1 : 1954 - İlk motosiklet kask
 
SH İntegral : 1976 - İlk kompozit başlık
 
Güneş Yarış: 1984 - Entegre güneş siperliği ile ilk kask
Bugün Magdeburgkask üreticisi geliştirir vemotosiklet prim kask , yangın söndürme , polis ve askeri sektörler üretmektedir . Schuberth da geliştirir ve Formula 1 için karbon kask üreten veScuderia Ferrariözel geliştirme ortağıdır. 2011 sezonu Felipe Massa , Fernando Alonso ve Nico Rosberg yıllardır Schuberth onun güvenini koydurekor yedi kez dünya şampiyonu Michael Schumacher , ek olarak da Schuberth kask giyiyor. Dahası uluslararası üne sahip sürücüler ve yetenekli genç yıldız DTM marka elçileri olarak Schuberth temsil , GP2 , Formula 3 ve diğer genç yetenek serisi.
Tüm kesimlerinden Schuberth'in ürünleri maksimum güvenlik ve optimum aşınma konfor için stand . Ayrıca, yıllardır Schuberth'in defalarcaşirketin marifet hesabınarekabet dışarı durdu . Kendi rüzgar iledünyada sadece kask üreticisi ve akustik tüneller gibi Schuberthüstün hakkında konuştuk hak tamamen gelişmiş motosiklet kask sunuyor . Örneğin,dünyanın enküçük, en hafif ve quietist flip-up kask Schuberth tarafından üretilir . 2010 yılında tanıştığındailk tam entegre Bluetooth tabanlı iletişim sistemi gerçek bir gösteri tıpa oldu . 2011 yılında Schuberthsürecinde kendisi için bir pazar niş açılması ,SR 1 , motosiklet sporu içinilk gerçek yarış kask tanıtıldı .
 
Konsept : 1999 - İlk , flip - up kask
 
C3 : 2008 - Hafif , sessiz ve küçük flip-up kask
 
SR1 : 2011 - İlk Supersport kask
Yeni şirket geçmişi dünya pazarında büyük bir genişleme hakimdir. Bugün Schuberth kask 55 ülkeye ihraç edilmektedir ve 2010 yılından beri ABD de orada bir Schuberth'in iştiraki yoluyla temin edilmiştir. Şirketin uluslararası varlığının güçlendirilmesi vepazar paylarının artırılması daönümüzdeki yıllarda şirketin yaklaşımını belirleyecek . Almanya dışındabaşarıAlman konumaaçık bir taahhüt tarafından garanti edilir . " Made in Germany " tüm iş segmentlerinde içintemel mesajı ve Almanya dışında güvenlik ürünleri içinzemin hazırlar . " Alman mühendislik " ve kask üretimi Alman kalite standartları ve başarının anahtarı olmaya devam edecektir .
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.