Sevgilisine Kask Alacak Adamın Yaşadığı 10 Akla Gelmeyen Durum
Kask almak için girdikleri mağaza öncesinde o gün kask almak için karar verilmiş olmalıdır, yoksa o sevgiliye sürpriz yapılacaksa erkeğin bu konuyu aceleye getirdiği ve ucuza kaçtığı düşünülebilir, yani pişmanlık başından başlar sonu kavga ile biter, çok mutlu çiftlerse sonu ucuz kask ve mutlu yüzlerle bitme ihtimali yüksektir. Neler olabilir bunları düşünerek ihtimalleri yazdık.
 
1. Kask için kararlaştırdığınız güne sakın başka bir konuyu daha dahil etmeyin, sevgili buna karşı çıkabilir, eee bu kadar kask aldık gezdirmeyecek misin diyebilir.
 
2. Kask seçerken ucuza kaçmak isteyebilirsin, parayı düşünme sevgilim diyemiyorsan bütçeni düşünmelisin.
 
3. Beğendiği kask'ın ona göre numarası yoksa vay halinize artık o mağazadan sonra 4. mağazada da ıhhhh bu da değillerde bulursunuz kendinizi.
 
4.  Ya sonraki sevgilin daha büyük kafa yapısına sahipse, ya diğerine olmazsa diye önceden düşünmelisin
 
5. Diyelim iki kask arasında kaldı mutlaka yönlendirici olmalısın boş durursan en pahalısını seçeceğine emin ol.
 
6. Kask satan mağazada seni yönlendirmelerine izin ver ama bir yere kadar, cebi - bütçeyi yormayacak bir kask seçmesini sağla
 
7. Kaskın özelliklerinden girdilerse muhtemelen anlamayacak ve sadece bakacaktır, en çok özellik hangisinde varsa onu seçecektir, sen hafif olana yöneltirsen kafasında taşıması kolay olup o küçük sevimli boynunu ağrıtmayacak, yeni bir kask macerasına girmek zorunda kalmayacaksın unutma
 
8. Tam kapalı kask almaya özen göstermen gerekiyor, neden dersen düştüğünüzü düşün; çenesi, yüzü dağılmış bir sevgiliyle ve belkide senin eşin olacak bir kadınla sadece ""yüzü dağıldı bunun diyerek" ayrılmak zorunda kalmayacaksın
 
9. Kask alırken mağazadaki adamı yönlendirmeye, evet şeklinde kafasını sallamasını sağlamaya çalış, yoksa o seçme işlemi tüm gün ve 10 mağaza kadar zamanını alabilir.
 
10. O kaskla aynaya bakmasının hiçbir anlamı yoktur, kask kadınları güzel göstermez onu aynalardan uzak tut, baksın ama fazla değil, kaskından kız beğenildiği henüz doğrulanmadı.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.