Shark Marka Kasklar

Shark Marka Kasklar

Fransız markası olan Shark kaskların, kaliteli ve konforlu olmaları motosiklet kullanıcıları tarafından tercih edilme sebebidir. Yüksek kaliteli motosiklet kaskları üretmeye özen gösteren Fransız firma Shark, yeni ürettiği bütün kaskları darbe testine tabi tutmaktadır ve olumlu sonuçlar elde etmektedir.

Sharktooth adındaki bluetooth ses sistemini de alarak bu motosiklet kasklarını güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Uzun mesafeli sürüşlerde oldukça güvenli olan Shark kaskları modern ve mükemmel bir dış tasarıma da sahiptir.
Shark Vision R modeli, dünyanın en geniş görüş açısına sahip olan kask olarak bilinmektedir. Shark kasların güneş vizörleri de güneş ışınlarına karşı ultra koruma sağlar ve ön camları da çizilmez özelliğe sahiptir.

Shark marka kasklar hem kullanışlı hem de hafif olmaları yönünden de tercih sebebi olmaktadır. Ayrıca havalandırma sistemleri de oldukça başarılıdır. Birçok modelinde ses yalıtımını sağlamak için dahili bir sistem bulunmaktadır. 5 yıl garanti sağlayan Shark firması kaliteden ödün vermemektedir.

Shark kasların dış kabuğu kaliteli maddelerden üretilmektedir. Bu sayede en şiddetli baskı durumunda bile yüksek darbe emisyonu sağlar. Rüzgar akımını ve yüksek hızı çok iyi kesen bir aerodinamiğe sahip olan Shark marka motosiklet kaskları, güçlü havalandırma mekanizması ile de iddialıdır. Eldiven ile de kolay kullanımı olan Shark kaskları buhar yapmaz. Birçok modelinde gözlük kullanımı için ayarlanan özel kanatlar mevcuttur.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.