Shark Raw Motosiklet Kaskı

Shark Raw Motosiklet Kaskı1986 yılında Fransa, Marsilya’da kurulan Shark markası, motosiklet kaskı üretimi yapmak için kurulmuştur. Köpekbalığı anlamına gelen marka, Marsilya’da 600 çalışanlı bir merkeze sahiptir. Shark kasklarının dünya genelinde 5000’den fazla satış noktası bulunuyor. Dünya genelinde öncü markalar arasında gösterilen Shark, kasklarında belirgin bir zarafet ve üst düzey performans sağlayan bir güvenlik vadediyor. Shark Raw kask modeli, amatör ve profesyonel kişiler tarafından kullanılıyor. Shark kaskları, yarışlarda sağladığı yüksek güvenlik ile dünya standartlarını aşan bir kaliteye sahip.

Shark Raw kaskları; termoplastik malzemeye yapılmış olan kask yarım kask modelleri arasında dikkat çeken bir konumda bulunuyor. Kullanıcı yorumları, Shark Raw modelinin sıra dışı, şık ve cool bir görüntüsü olduğu yönünde. Açık kasların daha zayıf ir güvenlik sunması sebebiyle çok tercih edilmemesi Shark Raw için geçerli bir yorum değil. Zira Shark Raw’ın gözlük ve çene maskesi güvenlik etkisini artırıyor. UV filtreli ve çizilmez cam özelliği gösteren gözlük, güneşin rahatsız edici etkisini en aza indirgeyerek kaliteli bir görüş sağlarken gece sürüşlerinde görüş kaybı gibi olumsuz durumlar yaşatmıyor. Kaskın en büyük özelliği; gözlük ve çene maskesinin modüler yani çıkarılabilir olması. Böylelikle sürücüler diledikleri zaman gözlük ve çene maskesini bağımsız olarak kullanabilme şansı ediniyor. Aerodinamik dış kabuğu, çift kabuk özelliği, iç bölümünün elyaf dolgusuyla desteklenmesi ve havalandırma delikleri ile açık kasklar arasında öne çıkan bir model haline geliyor.


Shark Raw model kasklar, barındırdığı teknik özellikler ile her model motosikletler için uygunluk gösteriyor. Yarım kask formunda olduğu için full donanımlı bir kask güvenliği sağlamıyor olsa da kendi sınıfında modeller arasında en üst düzey güveni sağlıyor. Çene maskesi ve gözlüğü ile darbelere karşı sürücüyü koruyacak niteliğe sahip. Tecrübeli sürücüler, açık kask kullanmayı tercih edenler için en ideal motor kaskı olduğu yönünde yorumlar yapıyor.

Motosiklet kaskı, motor eldiveni, sürüş takımları ve diğer her türlü motor aksesuarları için sanal mağaza deneyimi yaşatan motosikletaksesuarlari.com adresine tıklayabilirsiniz. Kapıda ödeme, avantajlı fiyatlar, taksitle alışveriş ve hızlı teslimat gibi seçenekler sunan mağaza kaliteden ödün vermeyen bir hizmet sunuyor.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.