Sharp 5 Yıldızlı Motosiklet Kaskları
Motosiklet kaskları sürücünün hayati güvencesi olmak ve sürüş kalitesini yükseltmek için üretilen, zorunlu olan en önemli motosiklet aksesuarı kabul ediliyor. Piyasada yüzlerce motosiklet kaskı yer alıyor. Her biri farklı marka ve modellere sahip kasklar. Kullanıcılar kask seçerken konfor, kafa yapısına uyumu, özellikleri ve fiyat – performans durumuna bakıyor. Güvenlik için ise aradıkları şey genellikle sharp testlerinden kaç derece aldığıdır. Zira 1 ila 5 arasında derecelendirilen kaskların puanı ne kadar yüksekse güvenlik performansı o kadar iyidir. Birçok sertifika, test, standart olsa da sürücüler hep sharp sonucuna önem veriyor. İşte sharp tarafından 5 yıldız ile taçlandırılan motosiklet kaskları;

Caberg Tourmax

Caberg Tourmax motosiklet kaskı, Caberg markasının ilk geliştirilmiş çene açılır kaskı olarak biliniyor. Tourmax aslında markanın Caberg Duke modeli esas alınarak tasarlanmış, geliştirilmiş yeni sürümüdür. Polikarbon kabuk yapısına sahip olan kask, çene bölümü açıkken kullanıldığında dahi olası bir darbede çeneyi koruma altına alıyor. Kaskın bir diğer özelliği çift güneş vizörü ve pinlock detayıdır.

AGV GP PİSTA

Motosiklet sürücülerinin çok sık tercih ettiği ve Sharp’tan 5 yıldız alarak öne çıkan AGV GP pista, karbonfiber materyal kullanılarak üretilmiştir. Kaskın arka bölümündeki rüzgârlığı, ön bölümde konumlandırılan hava girişleri sayesinde süratli sürüşlerde maksimum koruma ve performans sağlıyor. Markanın önceki modellerine oranla daha iyi bir aerodinamiğe sahip olan kaskın öne çıkan özelliklerin biri olası bir kaza anında vizörün kendi kendini kilitleme sistemidir.  

Shark Race R Pro

Shark Race R Pro, adından da tahmin edileceği üzere motor yarışlarında kullanılması için tasarlanmış özel bir kasktır. Çoklu kabuk yapısı, hafifliği, dayanıklılığı, double D-ring bağlantı sistemi, ön ve arka havalandırma sistemleri ve hafifliği ile her zaman tercih edilen bir kask olmuştur. Sharp testinden 5 yıldız alması bunun göstergesidir.

AGV Corsa Limited Edition

Sharp testinden 5 yıldız alan AGV Corsa motosiklet kaskı, özel bir üretimdir. 4 farklı dış kabuk (kompozit, fiber, aramid ve karbonfiber) yapısına sahiptir. Dayanıklılığı üst seviyede olan kaskın kaza anında kilitlenen vizör sistemi var. Ayrıca tear off bağlantılı vizöre sahiptir. Çizilmeye dayanıklı, buğu yapmayan, güneş ışınlarına karşı tam koruma sağlayan vizör, kullanıcılara güvenli ve konforlu bir sürüş sağlıyor.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.