Shoei Gt-Air Kask Modelleri
Shoei Gt-Air Kask Modelleri

Motosiklet tutkunları için motor keyfini en üst düzeye çıkarmak ve aynı zamanda en güvenli şekilde seyir halinde olmak için sağlam bir motosiklet kaskına ihtiyacı vardır. Motosiklet kaskları arasından iyi ve güvenli bir seçim yapmak için kask modelleri kullanılan materyal ve konfora dikkat edilmelidir. Trafikte rahat ve güvenli olmak için kask seçimi bu iki temel unsura dayanarak seçilmelidir. Shoei GT-Air marka kask modelleri, kullandıkları dayanıklı malzemeler ve amaca uygun tasarımlarıyla trafikte güvenli yol alınmasını hedeflemektedir.

Shoei GT-Air; açık kas, kapalı kask ve çeneden açılır kask modelleri ile sürücüler için farklı model ve seçenekler sunmaktadır. Kaskların kullanım amacına göre tasarlanmış olması güvenliği de aynı yönde etkilemektedir. En güvenlikli kask çeşidi kapalı kasklardır ve bu kasklar özellikle uzun yollarda kullanılmaktadır. Şehir içi kısa mesafelerde tamamen pratik bir anlayışla tasarlanan açık veya yarım kasklar ise kullanıcılara % 100 güvenlik sunmamaktadır.

Shoei Gt-Air kapalı kask modelleri, organik cam, kompozit dış yüzey, 2.2 desibel ses geçirmezlik özelliği, tek hareketle açılıp kapanabilir güneşliği, alt – üst hava girişleri, ultra hafif sert ve dayanıklı kabuk yapısı, yanak pedleri, rüzgar girişini engelleyen çene perdesi, çizilmeye dayanıklı camı ve olası kaza anında çıkarılabilir iç ped sistemi ile son derece güvenli ve pratik bir kask deneyimi sunmaktadır. Yaklaşık 1300 gram ağırlığı olan kask, sürücü için ideal bir kask haline gelmektedir. Açık veya yarım kask modelinde ise; kompozit fiber materyal, güneş vizörü, çizilmez ve UV filtreli cam, yıkanabilir ve çıkarılabilir astar gibi özellikler mevcut. Kask, yaklaşık olarak 1450 gram ağırlığındadır.
Profesyonel motor sürüşleri için uygunluk gösteren Shoei GT-Air, kullanıcı dostu özelliğiyle dikkat çekmektedir. Ağırlığı, özellikleri, farklı renk tasarımları ve güvenlik performansı ile kullanıcılardan tam not almayı başarmıştır. Trafik hayattır, güvenlik her şeydir mantığıyla hareket etmek isteyen kişiler için son derece dayanıklı ve ideal bir kask modelidir. Shoei GT-Air kask modellerine linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Farklı model kask ve motor aksesuarları için motosikletaksesuarlari.com adresinden güvenli ve iade & değişim garantili ürünler bulmak mümkün.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.