Shoei - J-Cruise Motosiklet Kaskı
Sıradışı, tutku, yetenek ve takım stratejisi Shoei gibi bir markanın kalite, güvenlik ve konfor en yüksek standartları getireceği üst standartlarda ürünler üretmek için her gün kullandığı teçhizatlardır. J-Cruise kasklar, gerçek bir mükemmellik peşinde derin ve uyarıcı bir takım ruhu sonucudur.

Shoei markası olan J-Cruise, araştırma, geliştirme, teknolojinin dışında birçok motor sporunda yetenekli şampiyonları destekleyerek tecrübe ve know-how seviyesini artırır. Teknisyenler ve sporcular her zaman en zorlu istekleri sağlama hedefli, laboratuar ortamında eski tüm ürünleri sürekli geliştirme konusunda hemfikir.

Çene açılır, kapalı ve birçok farklı kask çeşitleri sayesinde size üst düzey bir kalite ile hizmet verecek olan Shoei - J-Cruise Motosiklet Kaskı, kask ihtiyacınızı yüksek performansta sağlar.

Fiberglas, Kompozit Fiber, AIM+ malzeme yapısına sahip olmasının yanısıra Açık ve Kapalı Kask (Full Face), çoklu kabuk boyutu gibi seçeneklerin var oluşu, UN ECE REG 22.05 gibi önemli güvenlik sertifikalarına sahip olması, bir çok model seçeneğinde bulunan dahili güneş vizörü, çizilmez cam ya da UV filtreli cam özelliği, gelişmiş havalandırma kanalları ile ön hava girişleri ve arka hava çıkış özelliklerinin bulunması, yine bir çok Shoei marka kask modelinde gözlemlenebilen double D-Ring bağlantı sistemi özelliği, yıkanabilir ve çıkarılabilir astar özelliğinin yanı sıra çene rüzgar pedi ve burunluk gibi seçenekleri ile profesyonellerin tercihi olan J-Cruise kaskları ile kendinizi güvenin zirvesinde hissedeceksiniz.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.