Shoei Kask Almak İçin 5 Neden
1959 yılında, bu sektörde gerçekten de dünya çapında büyük ün sahibi olan Japonların, üretmiş olduğu shoei marka kaskları için özellikle de profesyonellerin özel tercih sebepleri arasında bulunuyor. Açık, kapalı, çene açılır, enduro türleri içerisinde dilenilen türde modellerine ulaşmanıza imkân sağlayan shoei marka kask için tercih sebebi olarak sayılabilecek 5 neden sıraladığımızda;
 
1) Shoei  X- Spirit 2, Shoei  NXR, Shoei  GT Air, Shoei Neotec, Hornet, XR1100 türlerinin içinde, tarzınıza uygun bir modeli seçmenize imkan sunarken kaska ait yedek parçalarını da rahatlıkla bulabileceğiniz bir model olması size kolaylık sağlıyor.
 
2) Özellikle yapısında bulunan EPS teknolojisi, basit olarak nitelendirilebilecek darbe enerjilerinin ortadan kaldırılması için çarpma ve düşme gibi olumsuzluklarda, yaşanacak olan sarsıntının geniş bir yüzey alanına yayılması sağlanarak güvenlik önemini bir kez daha vurguluyor.
 
3) Shoei tarzı kaskların kaplamasında, üst düzey bir malzemenin kullanılması, kullanıcısına verdiği önemi bir kez daha ortaya koyar nitelikte.
 
4) Dilediğiniz modeli kesenize uygun rakamlarda bulabileceğiniz geniş bir seçenek de sunan Shoei, kalitesinden hiçbir modelinde ödün vermemesi ile dikkat çekiyor.
 
5) Motosiklet üzerindeki güvenlik ve ergonomik rahatlık için en çok tercih edilen kasklar sıralamasında dünya çapında bir üne sahip olması Shoei’nin önemini ortaya koyuyor.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.