Shoei Neotec Kask Modelleri

Shoei Neotec Kask Modelleri


Shoei Neotec kask modeli, bir motosiklet sürücüsünün beklediği her şeyi sergileyecek teknik özelliklere sahip. Motorcular, amatör veya profesyonel her sürüş deneyiminde, kullandığı kaskın; sert dış yüzey, rahat hareket edebilme alanı ve boyun-çene bölgesinde rahatlık sağlayacak nitelikte olmasını ister. Hıza dayalı bir ulaşım aracı olması motoru aynı zamanda riskli ulaşım araçları kategorisine dâhil ediyor. Güvenlikli bir motor deneyimi için uzmanlar ve tecrübeli motorcular; mutlak suretle dayanıklı kask kullanılmasını öneriyor. Kaskın sadece iyi bir görüntü için değil güvenlik tabanıyla kullanılması gerekiyor. Kaza raporlarına bakıldığında ölümle sonuçlanan kazaların çoğunda kafaya alınan sert darbeler sonucu ölümün geldiği gözleniyor. Kask modelleri incelenirken darbelere karşı koruma sağlayıp sağlayamayacağı test edilmeli, dış yüzey malzemesi öğrenilmelidir. Bu durumda Shoei Neotec gibi dayanıklı ve darbelere karşı tam koruma sağlayan kask modelleri tercih edilmelidir. 
Kask modelleri arasında popüler bir yere sahip olan Shoei Neotec, teknik özellikleri bakımından tam not alıyor. Kompozit fiber malzeme, gürültüyü azaltan kulak pedleri, çene altı rüzgârın kaskın içine dolmasını engelleyen mekanizması, buğu oluşmasını engelleyen burunluk, dıştan açılıp kapanabilme özelliğine sahip iç güneş vizörü, çene ve tepe bölgesindeki havalandırma kanalları, yıkanabilir astar ve pedler, bluetooth uyumlu numaralı gözlük kullanımına izin veren tasarımı ve 1565 gram ağırlığı ile Shoei Neotec ideal bir kask deneyimi sunuyor. Motor hareket halindeyken camın buharlaşması sürücüler için tehlikeli sonuçlar yaratan bir problemdir. Shoei Neotec kasklarda güvenlik kilidi mekanizmasıyla desteklenen cam, aynı zamanda buhar oluşmasını engelleyerek kaliteli bir yolculuk vadediyor. Darbe risklerine karşı testlerden tam başarı sağlayan Shoei kask modelleri, ECE ve DOT belgesine sahip.

Konforlu bir sürüş için full kapasiteli bir kask, eldiven, mevsimlik motosiklet montu ve motorcu pantolonu öneriliyor. Tüm bu aksesuarları, Türkiye’nin en gelişmiş ve en büyük motor sanal mağazası olan www.motosikletaksesuarlari.com adresinden cazip fiyatlarla almak mümkün. Tüm motor malzemelerinin satışı sitede gerçekleştiriliyor. Kullanıcı yorumları, motor aksesuarlarına dair teknik bilgiler sitede yer alıyor.  Kapıda ödeme, taksitli alışveriş, hızlı teslimat gibi seçeneklerle hizmet veren site müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutacak düzeyde kaliteli bir alışveriş deneyimi sunuyor.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.