Shoei Nxr Kask Modelleri

Shoei Nxr Kask Modellerine Genel Bakış

 

İki tekerlekli ulaşım araçları arasında öncü seviyede olan motosikletler, ulaşımın daha hızlı ve pratik olmasını sağlıyor. Park sorunu yaşamıyor, trafikte takılıp saatlerce vakit kaybetmiyor. Tamamen verimli bir ulaşım sağlayan motosikletler diğer ulaşım araçları gibi risk taşıyor. Haddinden fazla hız yapılması ve olası bir kaza yaşanması durumunda bir motosiklet sürücüsünün hayatını kurtaracak tek şey şüphesiz koruyucu kasklardır. Kasklar hayati önem taşıdığı için büyük bir önem teşkil ediyor. Çoğu motorcu kask takmayı rahat bulmuyor olsa da gelişen teknoloji ve tasarımın gücü kask modelleri ile buluşarak kaskların hem güvenlikli hem de rahat olmasını sağlıyor. Profesyonel yarışlarda dahi dayanıklılığıyla kask modelleri arasından sıyrılan Shoei Nxr kaskı rahat ve güvenli anlayışını sonuna kadar yaşatıyor.
Shoei Nxr model kasklar; malzeme olarak kompozit fiber kullanıyor. Kapalı full face koruma sağlayan kasklar 1300 gram ağırlığında. Çizilmez cam ve UV ışınlarına karşı koruma sağlayan cam özelliği olması kaskın kullanışlı olmasını sağlıyor. Ön hava girişleri ve arka hava çıkışları ile modern bir havalandırma kanallarına sahip. Yıkanabilir ve çıkarılabilir astarının olması, çene rüzgâr pedi ve burunluk gibi detaylara sahip olması ve çeneden çift bağlantı sistemiyle donatılmış olması kaskı öne çıkaran unsurlardan. Shoei Nxr kask modeli UN ECE REG 22.05 güvenlik sertifikasını almış ve gerekli tüm testlerden geçerek başarılı sonuçlar elde etmiştir. Shoei Nxr kask kullanan kişilerin yorumları kaskın gelişmiş teknik özelliklere sahip olduğu ve sürüş esnasında rahatlık sağladığı yönünde seyrediyor.
Kompozit dış yüzeye sahip kask modelleri, kaza anlarında sürücülerin kafasını darbelere ve sarsıntılara karşı koruyor. Ses geçirmezlik özelliği ise gürültü kirliliğini tamamen geride bırakıp sessiz ve sakin bir yolculuk geçirilmesini destekliyor. Kaskın en belirgin özelliği U ışınlarına doğrudan koruma sağlıyor olması.

Farklı marka ve modellere ait kask çeşitlerini görmek, kullanıcı deneyimlerini okumak, motora dair her türlü aksesuarları satın almak ve tüm bunları uygun fiyata hızlı teslimat seçeneğiyle gerçekleştirmek için motorculara özel sanal mağaza hizmeti veren motosikletaksesuarlari.com’a tıklayarak güvenli alışveriş keyfi yaşayabilirsiniz.


 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.