Shoei Qwest Kask Modelleri
Shoei Qwest Kask Modelleri Üzerine

1959 yılında Japonya’da kurulan Shoei markası, başlangıçta inşaat alanında kullanılmak üzere kask imalatı yapıyordu. Kaskların dayanıklı malzemeler kullanılarak her türlü darbeyi düşünülerek hazırlanıyor olması kaliteli hizmetlerinin göstergesiydi. 1960 yılında motor yarışları için kask üretmeye başlayan Shoei, başarılı bu girişiminden sonra seri olarak kask üretmeye başladı. Shoei kask modelleri incelendiğinde şık tasarım ve güvenliğin bir arada olduğu dikkat çekiyor. Motor tutkunlarından tam not almayı başaran marka, her seferinde daha güvenlikli ve donanımlı kasklar üretiyor. Kask kullanmanın önemi gittikçe artıyor ve kullanıcılar sadece görüntüye değil materyal ve teknik bilgilere bakarak bilinçli kask alışverişi yapıyor. Kask modelleri bilinçli kullanıcılara göre yeniden tasarlanarak geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

İstatistikler motor kazalarında ölümcül darbenin kafadan alındığını ve özellikle çene bölgesinde ciddi yaralanmaların gözlendiğini gösteriyor. Kask kullanımına dair yapılan araştırma ise gösteriyor ki kask kullanmayı tercih etmeyen kişilerin öncelikli görüşü güvenli fakat rahatsız olduğu yönünde. Shoei Qwest tam bu noktada kask modelleri arasından sıyrılarak sürücüler için güvenlikle birlikte konforu ve pratik kullanımı da beraberinde getiriyor. 

Shoei Qwest kask modelinin teknik özelliklerine bakıldığında; organik fiber cam, multi kompozit dış yüzey, çıkarılabilir ve yıkanabilir yanak pedleri, max 2.2 desibel ses geçirmezliği, darbe emici EPS korumalar, çift bağlama kayışı, max havalandırma kanalları, boyun bölgesine ağırlık binmesini engelleyen aero wing spoiler gibi üst düzey özelliklere sahip. Kask aynı zamanda ACU Gold ve EC2205 onayına sahip. Tasarım olarak ise kafa yapısına kolayca uyum sağlayacak şekilde farklı renk seçenekleriyle hazırlanıyor. Shoei Qwest tüm dayanıklılık testlerinden ve ürün kontrollerinden geçerek kapalı kask modelleri arasında yerini alıyor. 

Birbirinden farklı kask modelleri ve motor aksesuarları için geniş bir kaynak sunan motosikletaksesuarlari.com mağazası, müşteri memnuniyetinin üst düzeyde tutulduğu profesyonel bir alışveriş hizmeti sunuyor. İade & değişim garantisi, kargo bedava fırsatları, indirimli ürün satışı ve taksitli alışveriş imkânı sunan sitede, güvenilir ve uygun seçeneklerle alışveriş yapmak mümkün. Motosiklet Aksesuarları mağazası, motor tutkunlarını bekliyor!
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.