sw motech hakkında,Sw Motech Hakkında, Sw Motech Türkiye, Sw Motech nasıl

Sw Motech Hakkında
 

1999
3 motosiklet hayranı SW - MOTECH şirketini kurdu. Şirketin kuruluşu, Cezayir, Tunus, Fas ve Libya motosiklet seyahatleri finanse etmek için öğrenci gelirlerini tamamlama fikri ile başladı.
 
2000
Yeni çıkarılabilir " Quick-Lock " yan kasa taşıyıcı piyasada bir etki yaptı. Şirket için taşınma gerekli hale gelir. SW - MOTECH ürün yelpazesini 3'ten 25'e kendi ürettiği parçalarla büyütür. İlk çalışanları istihdam edilir.
 
2001
Ürünler için talep çok büyüktür, bu yüzden Brünn başka bir üretim tesisi (Çek Cumhuriyeti) açmaya karar verilir.
 
2004
İki yerleri hızla büyüyor ve başka bir büyüme kaçınılmaz olur. Şirketin Alman kısmı mevcut tesis haline Rauschenberg içinde taşınır. Büyümenin nedeni ihracatttır. Orijinal aksesuar, ekipman geliştirme ve üretim konusunda tanınmış motosiklet üreticilerinden ilk talepler alınır.
 
2005
Bir başka muhteşem yenilik daha başarılı olur: " Quick-Lock " Tankring. ÇANTA - BAĞLANTILI bir katılımla , tankbags ve tailbags entegre olur.
 
2006
Brünn için yeni, modern makinelere yatırım. Bu arada ünlü üreticileri ile yakın işbirlikler de prova olur.
 
2007
" Quick-Lock " Elektrik- Tankring ilerleyen, bir tankbag içine ilk kablosuz güç iletimi yarattı. Rauschenbergsonraki depo inşası yapıldı ve Brünn için bir lazer kesim makinesi satın alındı.
 
2008
" TraX " markası günışığını görür. Bu motosiklet için özellikle inşa edilmiş ilk alüminyum kutudur. Akıllı yan taşıyıcı sistem genel bir " Quick-Lock " sistemine tamamlandı. Bir kez daha ihtiyaç duyulan ek bir depo inşa edildi.
 
2009
Yenilikçi ve pratik çözümler hedeflenen şirkette " Nonshock Dayanıklılık - Bar " başarılı oldu. 

Bugün
| Almanya'da yapılan motosiklet için Mühendislik
| Birçok motosiklet üreticilerinden aksesuar ve ekipman ortağı
| 40'tan fazla ülkede ürünlerin ihracatı
| Yaklaşık 7500 metrekarelik toplam şirket alanı
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.