Termal Motosiklet Aksesuarları

Motosiklet aksesuarları ile motor kullanmak aksesuarsız kullanıma göre çok daha konforlu, güvenli ve keyiflidir.Motor sürücülerinin ortak görüşü bu yönde seyrediyor. Motosikletin keyfini güvenli biçimde çıkarmak için yaz – kış gerekli teçhizata, aksesuara sahip olmak gerekiyor. Aksi halde tehlikenin, riskin çok yüksek olduğu sürüşler ne motor sürücüsü için ne de yakınları için keyifli olur. Motosiklet kaskı takmak yasalarla zorunlu hale getirildiği için bu konuda sürücüler daha bilinçli davranıyor ancak motor montu, motorcu eldiveni gibi diğer önemli aksesuarlardadaha zayıf bir özen söz konusu. Motor aksesuarı üreten firmalar, çok incelikli düşünerek sürücünün ihtiyaç duyacağı her aksesuarı, aracı piyasaya sürüyor.Özellikle motor giysileri ve ekipmanları konusunda sürücüler çok şanslı. Kış mevsiminin zorlu şartlarında dahi keyifle motor kullanabilecekleri donanıma sahip olabiliyorlar. Termal motosiklet aksesuarları bu donanımların genelini oluşturuyor. Peki, içeriğinde neler var, hangi aksesuarlar sürücünün yolculuğunu güvenli kılıyor? İnceleyelim:

Termal alt ve üst

Termal alt ve üst kıyafetler kadın– erkek ayrımıyla tasarlanıyor. Kadın motor aksesuarlarında giysiler kesimi itibarıyla erkek kıyafetlerden ayrılıyor. Soğuk havanın vücutla temasını kesen termal motor aksesuarları, normalgiysilerin altına giyilebilecek hafiflikte ve incelikte tasarımlara sahiptir.Kış boyunca rahatlıkla termal motor giysilerini giyerek soğuk havaları hissetmeden motoryolculuğuna çıkabilirsiniz.

Termal iç giysileri

Termal iç giysiler, motosiklet montu ve eldivenleri gibi kişinin bedenini sıkıca sarmalayarak hem yol güvenliği sağlıyor hem de soğuk havadan koruyor. Motor sürücüleri yazlık birhavada bile motorun hızından ötürü rüzgâra maruz kalıyor. Termal motosikletgiysileri, bu hava akışını absorbe ediyor ve sürücünün yüksek kapasitedekorunmasına yardımcı oluyor. Soğuğun hissedildiği yolculuklarda sürücü dikkatdağınıklığı yaşadığından termal iç giysiler sürücünün aradığı ideal vücut ısısını dengeliyor.

Termal motor eldiveni

Motosiklet eldivenleri, yazın sıcaktan kışın ise soğuktan koruması nedeniyle motor sürücüleri tarafından çokkullanılıyor. Motor eldiveni kullanan kişiler, eldivenlerin dış etkenlerdenkoruduğunu, direksiyon hakimiyetini yükselttiğini ve olası kazalarda yüksekkoruma sağladığını belirtiyor. Motor eldivenlerinin bilek bölümünü de korumasısürücüye ekstra avantaj kazandırıyor. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.