Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Görünüm 3 4

Yazlık Motosiklet Pantolonu

Bahar ve yaz ayları motosiklet sürücüleri için en çok tercih edilen aylardır. Bu aylarda motosiklet sürüş deneyimi daha konforlu şekilde gerçekleştirilebilir. Ancak yaz aylarında da motosiklet koruma ekipmanları seçimi özel olmalıdır.  Motosiklet montu ve eldiveni gibi ekipmanların yanında yazlık motosiklet pantolonu da tercih edilmelidir. Kış aylarına özel tasarlanan pantolonlar yaz aylarında verimli bir kullanım sağlamaz.

Yaz ayına özel olarak tasarlanmayan motosiklet montları kullanıcıların sıcaktan olumsuz etkilenmesine yol açar. Kalın pantolonlarla yaz aylarında ayaklarınız ve bacaklarınız terler. Bu durum motor sürüş konforunuzu düşürür. Bu yüzden hava alacak yapıda tasarlanan ve yaz aylarına özel olarak tasarlanan pantolon modellerini tercih etmelisiniz.

Yazlık Motosiklet Pantolonu Modelleri

Yazlık motosiklet pantolonu modelleri koruma özelliklerinin yanında hava ceplerine sahiptir. Bu ürünler yaz aylarında sizlere konfor sağlaması adına hava alacak şekilde tasarlanır. Böylece motor sürerken hava alabilir yapısı sayesinde terleme yapmaz.

Motosiklet pantolonu çeşitlerinin tamamında olduğu gibi yazlık modellerde de esneklik ön plandadır. Motosiklet sürüş deneyiminizi konforlu hale getirmek için yazlık motor pantolonu içinde rahat hareket edebilirsiniz.

Yazlık olarak tasarlanan motosiklet pantolonu modellerinin ince kumaşlardan dayanıksız olarak tasarlandığı düşüncesi yanlıştır. Yaz aylarına özel tasarlanan pantolonlarda da tüm koruma özellikleri dikkate alarak tasarım gerçekleştirilir. Yani tam koruma sağlayan bu ürünler sürtünme ve yırtılmaya karşı kışlık modeller kadar dayanıklıdır.

Yazlık Motosiklet Pantolonu Fiyatları

Yazlık motosiklet pantolonu fiyatları, ürünün markasına ve modeline göre değişmektedir. Ayrıca yazlık motorlarda kevlar, deri ya da condura gibi farklı kumaş türleri kullanılır. Ürün fiyatları belirlenirken kumaş türü ve koruyucu tasarım özellikleri de dikkate alınır.  Sitemizde dünyanın en çok tercih edilen markalarına ait yazlık motosiklet pantolonu modellerini bulabilirsiniz.

Sıcak havalarda sizleri bunaltmayacak şekilde tasarlanan motosiklet pantolonları hem kadın hem de erkek motosiklet sürücüleri için özel olarak üretilmektedir. Günlük hayattaki pantolon bedenlerinizle aynı şekilde seçim yaparak kullanabilirsiniz. Satın alacağınız pantolonun üzerinize tam oturması önemlidir. Böylece koruma bölümleri görevini eksiksiz yerine getirebilir. Yazlık motosiklet pantolonu ürünlerimizi hemen satın alabilirsiniz.

Motosiklet Pantolonu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Motosiklet Pantolonunu Almalıyım?

Motosiklet pantolonları motosiklet kullanıcıları için özel kumaş ve tasarımlar baz alınarak üretilen motosiklet ekipmanlarıdır. Bu pantolonların, diz ve paça bölümünde daha dayanıklı bir kumaş ve özel korumalar mevcuttur. Motosiklet pantolonları kadın ve erkek için iki farklı kategoride üretiliyor. Bunun yanı sıra yazlık motosiklet pantolonları ve kışlık motosiklet pantolonları şeklinde iki farklı grup bulunuyor. Size ve kullanacağınız mevsime uygun pantolonu tercih etmelisiniz.

Motosiklet Pantolonlarının Bedenleri Nasıldır, Pantolon Bedenimizi Nasıl Belirleyebiliriz?

Motosiklet pantolonlarının bedenleri normal pantolon bedeninizle aynıdır. Ancak motor pantolonlarının da marka ve modellere göre kalıpları değişebilir bu yüzden mutlaka vücudunuza oturan ve fazla sıkmayan uzun sürüşlerde rahatsız etmeyecek şekilde tercih etmelisiniz.

Motor Pantolonu Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Motosiklet pantolonunun bedeninize, vücudunuza uygunluk, korumalarının ve kumaşının kalitesi öncelikli dikkat edilmesi gereken konulardır. Alacağınız motor pantolonunun kumaşının ve korumalarının güvenlik sertifikalı ve bilinen bir markaya ait olması önemlidir.

Motosiklet Pantolonunun Ömrü Ne Kadardır?

Motosiklet pantolonu iyi seçilmesi gereken ekipmanlardandır. İyi seçilen bir motosiklet pantolonu, uzun yıllar bir kazaya maruz kalmadığı sürece sürücüyü korur. Ancak motosiklet pantolonu artık incelmişse, koruma yerleri aşınmışsa ömrünü tamamlamış, değişime ihtiyaç duyuyor anlamına gelir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.