Yoshimura mı Leo Vince mi? Hangi Egzozu Almalıyım?
Modeli, ilk yükseltmeleri bir motosiklet monte biri ne olursa olsun bir satış sonrası egzoz.
Motosiklet, dünyanın her yerinde fabrika egzoz çeşitli gürültü tanışmamız sistemi ve emisyon kuralları ile donatılmış. Doğrudan bir sonucu olarak, piyasadaki en yeni motosiklet bugün büyük, sessiz ve ağır katalitik konvertör ile donatılmıştır. Egzoz, Leo Vince ve Yoshimura tarafından sunulan gibi, çok daha az kısıtlayıcı, daha fazla gürültü ve daha az ağırlık elde edilir.
Bu üreticiler arasında önemli farklar içine atlamadan önce, egzoz çok kısa bir bakış ile başlayalım. Daha detaylı bir ders için, bizim Motosiklet kontrol 101 Sınıf Egzoz.
Satış sonrası egzoz hisse susturucu değiştirmek için tasarlanmıştır-slip sistem(ler) sunulmaktadır ve stok hava girişi ile çalışma ve eşleme yakıt için tasarlanmıştır. Egzoz üreticileri de teklif tam egzoz sistemleri - hangi genellikle sınırlı off-road ve pist kullanımı sadece bu özelliği bir hafif başlık boru, orta boru ortadan kaldırır hissesi ile katalitik konvertör ve bir daha az kısıtlayıcı egzoz. Aksine slip-on egzoz, tam egzoz sistemi olduğunu ifade etmek için kullanılan bir çeşit satış sonrası, ayarlanabilir yakıt kontrolörü ve irade gerektiren bir farklı yakıt haritası düzgün çalışma nedeniyle artan egzoz akışı dışında motor.
GÖRÜŞ: benim durumumda, slip-0n bir egzoz herhangi bir ayar yapmadan gayet iyi yakıt eşleme için çalışacak, ama motor biraz yalın çalıştırmak ve yüksek devirlerde bulunan taşması geri tepebilir. Yakıt denetleyicisi için-slip için gerekli değildir, ama güç ve tork eğrileri düzeltmek yardımcı olabilir.
Yoshimura Egzoz Leo Vince Egzoz iki juggernaut satış sonrası egzoz üreticileri. Her iki şirket de yolda kendi ürün geliştirme ve tüketici ürünleri için dersler yarış potaya öğrendim getirin. Yoshimura, Leo Vince Superbike Şampiyonası ve MotoGP ekipleri çok sayıda fabrika Dünya ile çalışıyor ise Suzuki ile AMA Superbike yarış ve Dünya Dayanıklılık Şampiyonası hakim olmuştur.
Yoshimura İkinci Dünya SAVAŞI sırasında bir uçak tamircisi olan ve erkek motosiklet servisi için çalışan tarafından kendisi için bir isim yapmış olan Hideo Yoshimura tarafından 1954 yılında Japonya'da başladı. Çok hızlı bir şekilde Yoshimura güç yapmak için bir itibar, mevcut parçaları el altında görev için uygun kullanarak değiştirme kazandı. Bir sonraki adım Yoshimura yarış için gitmek, AMA Superbike serisi, 1976 yılında yarış çabalarına başladılar. 1978 yılında Yoshimura bu güne kadar devam ettiğini Suzuki ile aramızda bir ilişki başladı. Yoshimura da motosiklet dayanıklılık yarışı, en son 2013 FIM Dünya Dayanıklılık Şampiyonluk alarak çok aktif.
GÖRÜŞ: Hem Leo Vince ve Yoshimura almak çok ciddi bir yarış. On-road veya off olsun, çok zor LeoVince veya Yoshimura bir varlığa sahip olmadığı bir yarış serisi bulmak için baskı yapıyorum.
Sürekliliği olan güzel bir form, Leo Vince de ana şirket web sitesi Gruppo yaratan Pietro Mollo tarafından 1954 yılında başladı. Birkaç yıl içinde, şirketin büyüme Monticello D'Alba geçerli konumlarına Torino, İtalya ' dan bir hareket gerekli. Yoshimura, Leo Vince için bir sonraki yarış gitmek. Leo Vince egzoz yeni tasarımları ve dünya çapında yarış pistleri üzerinde eşleme yakıt motorsporları en üst düzeyde takımlar ile ortaklıklar geliştirir.
İmalat gelince, Yoshimura başlık boru ve orta boru tam sistemlerinde egzoz için Tıg kaynaklı paslanmaz çelik kullanır. Paslanmaz çelik, titanyum veya karbon fiber, modele bağlı olarak cilalı kendi kaşkol.
Benzer Yoshimura, Leo Vince de başlık boru ve orta boru inşası için Tıg kaynaklı paslanmaz çelik kullanır. Leo Vince SBK mu belli Fabrikası için CORSA seçenek tam sistem tam bir titanyum yapımı susturucu iç tüm yol boyunca kullanan uygulamalar egzoz var. LeoVince kaşkol LV Bir çizgi üretim hatları ve paslanmaz çelik SBK ya da karbon fiber karbon fiber veya titanyum olabilir.
GÖRÜŞ: kaliteli Olunca, Leo Vince, gördüğüm en iyi ambalaj üreticisi egzoz vardır. Her bölümü ayrı ayrı sarılmış olarak veya nakliye sırasında shift emin olun için tıka basa dolu. Bu saçma gelebilir, ama ürün müşteriye nasıl ulaşır gurur duymaktadır bir şirket değer veriyorum.

-Slip ve tam sistem Yoshimura ve düşük hacimli Leo Vince sunuyoruz ekler her iki dBA notunu düşürmek için egzoz. Yoshimura rekabette kendisini her yerde olduğundan daha fazla ayıran bir alan EPA Gürültü egzoz sistemleri ile uyumludur. Yoshimura slip-on bir satır sonrası bir susturucu ağırlık azaltma sağlayan egzoz sistemleri geliştirdi, ama yine de muayene geçmesi için yeterince sessiz. Bisiklet seçmek için bu özel hat için nedeni belli motosikletler standart düşük ses ekler bile EPA Gürültü şikayetleri geçirmek için çok yüksek olmasıdır.
GÖRÜŞ: rota gibi ben Yoshimura bu EPA ile uyumlu olacak sistemler. Bazı biniciler-slip, ama hala muayene geçmek istiyorum istiyorum ve yarışçılar gibi olmak istemiyorum.
Egzoz hattının Yukarı Vince Leo oldukça basit çözmek için, ya-tak ya da tam bir sistem üç satır egzoz ve egzoz a-slip. SBK Fabrika ve Fabrika R LeoVince sıranın üstüne. Fabrika R Bazı bisikletler için sunulan ve güç eğrisi, hisse senedi kurulum ile dips olduğu güç artırma güçlendirmek için ayarlanmıştır. SBK Fabrika R sistemi doğrudan fabrika Dünya Superbike takım geliyor. Fabrika ve Fabrika R sistemleri bazı bisikletler için Corsa versiyonu, tam titanyum inşaat, bir şey Yoshimura tarafından sunulan kullanır.
LV-Bir egzoz giriş seviyesi-slip ya da full sistem bir egzoz ve GP Pro ve GP Tarzı sadece-slip seçenekleri vardır. Leo Vince de gövde altı egzoz sistemleri ile gövde altı egzoz stok bazı ... ... bisiklet için sunuyor. Bu uygulama, gövde altı egzoz bağlı olarak kayma-ya da tam bir sistem olabilir. Tüm Leo Vince egzoz çıkarılabilir EVO II ses Ekle ve EVO II ile ürün adının sonuna eklenen belirlenir.
Yoshimura egzoz hatları belirtilen bisiklet bağlı olarak, ve her egzoz değil değişir bisiklet için kullanılabilir olacaktır, çünkü biraz daha karmaşık olduğu kadar egzoz hattı deşifre etmek. Her şeyi mümkün olduğunca basit tutmak için, lütfen daha detaylı bilgi için grafiğe bakın.
R-77 ve R-55 Yoshimura üst egzoz vardır. R-77 ve R-55 düz bir bölme ve düşük hacimli bir ekleme ile. R-77 susturucu paslanmaz çelik, titanyum veya karbon fiber ve R-55 paslanmaz çelik susturucu ile birlikte gelir. R-77D üst Yoshimura egzoz, ama sadece belirli uygulamalar için kullanılabilir. Yüksek akış egzoz çift çıkış bir ipucu kullanır, perdeler ya da ses ekler ve Yoshimura Suzuki yol bisiklet yarışı geliyor.
Orta seviye Yoshimura hatları, Türk KIZILAYI ve TRİ egzoz ve Leo Vince gelen doğrudan bir rakip var. Türk KIZILAYI bölme ve ses ekleme ile geliyor, ve R-77, Türk KIZILAYI-D egzoz var gibi çift çıkış ve perdeler ya da ses ekler. TRİ uygulamalar yalnızca sınırlı sayıda için tam bir sistem olarak kullanılabilir.
En yakın LeoVince ile rekabet olur Yoshimura giriş seviyesi egzoz-LV TRS-3 RS. TRS koni cap sonu olmayan temelde bir Türk KIZILAYI. RS-3 bölme, düşük birim yerleştirin ve koni uç ile birlikte geliyor. Yoshimura da undertail egzoz, susturucu çift Türk KIZILAYI Undertail ve tek susturucu seçenekleri RS-5 bir çift var. Türk KIZILAYI Undertail payları Türk KIZILAYI ile özellikler, ve RS-5 hisse ile RS-3 bulunmaktadır.
Vay be. Anladın mı?
Leo Vince'in çizgi sadeliği seviyorum, çok kolay gezinmek ve SBK Fabrikası bir bisiklet için egzoz başka bir karşılaştırılabilir olduğunu biliyorum. GÖRÜŞ: Yoshimura büyük ihtimalle istediğim bisiklet için bir ürün var, ama R-77 bir bisiklet için bir ve başka bir Türk KIZILAYI olabilir.
Uygun, inşaat kalitesi ve bu konuda teknik bilgi her bilmek çok güzel, ama en biniciler için, egzoz satın alma sürecinde en önemli faktörlerden biri, stil ve sesi. Egzoz iyi görünmüyor, neden birisi bisikletini koy ve bakışlar mahveder? Bir kaç yüz dolar sesi fabrika daha kötü olacak dışarı çıkıyor dışarı bombardımanı noktası egzoz nedir?
GÖRÜŞ: Leo Vince'in sesi, en azından motoruma Yoshimura tercih ederim. Leo boru daha düşük bir frekans var, Yoshimura boru daha yüksek sesler olsa daha bas ses perdeli. Şahsen, cilalı kaşkol hayranı değilim, büyük bir satış noktası Leo boru parlak bir bitiş değil, ama bir “” mat görünüm.fırçalanmış daha
Bir satış sonrası egzoz satın almak heyecan verici ve sinir bozucu bir süreç. En önemli şey zaman ayırın ve araştırma yapmaktır. Egzoz bisiklet uyacak ne bir göz atın. Hesaba yapılması gerekebilir herhangi bir destek değişiklikler tam bir egzoz sistemi, örneğin gitmek için yakıt bir kumanda almak.
Hem Yoshimura ve Leo Vince mükemmel bir seçimdir, ve nihai karar kişisel zevk için aşağı inecek. Umarım bu Bilgi markaların bu araştırma sürecinde yardımcı olmak arasında bazı farklar olacaktır.
Belki de en önemlisi, bir denemek ve bulmak fotoğraflar bisikletin yanı sıra ses ses klipleri üzerine monte edilmiş egzoz!
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.